Odoberajte newsletter a získajte zľavu 5% na Váš nákup!

Detská rastúca postieľka Rustic White Baby

Kód: 20.72.1016.00
Výpredaj
Značka: Cilek
769 € –3 % 739 €
Skladom

Rastúca postieľka Rustic White Baby je funkčným a originálnym prvkom v izbičke pre bábätko.

- nové technické riešenie postieľky pre väčší komfort a variabilitu.

- rozmer ložnej plochy v mimi verzii: 80 x 130 cm, rozmer ložnej plochy vo verzii posteľ: 80 x 180 cm, rozmer prebaľovacieho pultu 84 x 47 cm, výška prebaľovacej plochy 97 cm. 

- do postieľky stačí matrac o rozmere 80 x 177 cm

- cena je bez textílií a matracov 80 x 177 cm odporúčame matrac bamboo+

- matrac je uložená po celej dĺžke postieľky a na jej postraniciach je pripevnený prebaľovací pult

- výška priečok od matraca je 65 cm a 45 cm v zníženej pozícii

postieľka je vhodná pre deti od narodenia až do 14 rokov

- výsuv je súčasťou postieľky - možno využiť ako úložný priestor alebo dokúpením matraca 80 x 177 cm ako prístelka

PRINCÍP: postieľka má 1 polohu perforovaného doskového roštu, 1x pohyblivú bočnicu (teleskopické priečle); na rošte je uložený matrac (80 x 177 x 13 cm), na postraniciach postele je uložený prebaľovací pult; podľa potreby sa postieľka demontuje na samostatnú posteľ a dva variabilne použiteľné úložné elementy (viď. obrázok)

POSLEDNÝ 1 KUS!

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská rastúca postieľka s prebaľovacím pultom Rustic White Baby

Práve ste si priniesli Vašu princeznú z pôrodnice, čaká na ňu postieľka o vnútornom priestore lôžka 80x130 cm. Teleskopické priečky môžete nechať zatiaľ v nižšej polohe, aby ste sa nemuseli do postieľky toľko predkláňať. Prebaľovací pult máte priamo u postieľky, bábätko nemusíte nikam zložito prenášať. Pod ním je veľa úložného priestoru v troch zásuvkách - na oblečenie, detskú kozmetiku a všetko ďalšie potrebné. V spodnej časti postieľky je priestranná zásuvka. Tu máte na výber, ako ju využiť. Ponecháte si ju ako úložný priestor alebo přiobjednáte matrac a môžete vedľa bábätka na tejto prístelke spať (v budúcnosti napríklad návštevy alebo kamaráti, jednoducho prístelka sa tiež hodí). Bábätku je približne pol roka, takže priečky posuniete do hornej polohy. Akonáhle nebude potrebné prebaľovacieho pultu a pre Vaše dieťa bude ten správny čas výmeny za detskú posteľ, môžete rastúci postieľku podľa montážneho návodu demontovať. Dieťa má teraz vlastnú posteľ 80x180 cm so zásuvkou / prístelkou, malú komodu a malú knihovníčku (jeden z týchto prvkov súčasne poslúži ako nočný stolík).

Detská postieľka a prebaľovací pult v jednom, po prestavenie navyše vzniknú dva úložné elementy (nika a komoda) a detská posteľ do veku približne 14-tich rokov veku dievčatka. Krásny dievčenský dizajn nábytku Rustic White Baby očarí naozaj každú mamičku. Předškolačkám potom izbičku doplníte o všetko potrebné z kolekcie Rustic White, ktorá má úplne rovnaký dizajn.

Matrac a textílie nie sú súčasťou balenia. Z textílií odporúčame najmä textilné súpravu do postieľky Romantic Baby a Queen (mantinely, prikrývka, povlak na vankúšik, deka, dekoračný vankúšik, prestieradlo) a baldachýn nad postieľku Rustic White Baby. 

Dodatočné parametre

Kategória: Detské rastúce postieľky
Šírka: 189 cm
Výška: 111 cm
Hĺbka: 87 cm
Materiál: MDF biela
Záruka: 5 rokov
Pohlavie: dievčatá
Nosnosť: 80 kg
Katalogové číslo: 20.72.1016.00