Odoberajte newsletter a získajte zľavu 5% na Váš nákup!

Detská komoda pumpa Energy Champion Racer

Kód: 20.35.1203.00
Novinka
Značka: Cilek
447 €
Skladom

Nová komoda pumpa Energy z kolekcie detského nábytku Champion Racer

- originály dizajn

- veľký úložný priestor

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská komoda pre chlapca

Detská komoda v tvare benzínové pumpy je súčasťou nádherného konceptu detskej izby Champion Racer. Táto rada detského nábytku je navrhnutá v štýle závodných áut. Obsahuje detské postele v tvare áut v rôznych dizajnoch a farebnom prevedení, detské skrine evokujúca vjazd do garáže, detský písací stôl s prvkami kokpitu pretekárskeho auta a výhľadom na závodnú dráhu a celý rad ďalších prvkov do detskej izby. Kombinácia červenej farby a odtieňa antracit zdôrazní pretekársky vzhľad detskej izby.

Komoda do detskej izby pre chlapcov so štyrmi vnútri rozdelenými zásuvkami, vrchným úložným priestorom s dvierkami a otvorenými policami v strednej časti poskytne dostatok priestoru na uloženie drobného ošatenie, kníh, školských pomôcok i hračiek. Zásuvky sú opatrené tichými dojazdy. Detská komoda zo série Champion Racer sa tak stane nielen veľmi funkčným prvkom v detskej izbe, ale poskytne zároveň priestor pre hry Vašich malých pretekárov.

Komoda pre chlapca je vyrobená v súlade s najprísnejšími kritériami pre bezpečnosť a kvalitu. Dôkazom je certifikát GS a 5-ročná záruka na výrobok.

Dodatočné parametre

Kategória: Detská izba pre chlapca Champion Racer
Šírka: 71cm
Výška: 143 cm
Hĺbka: 41,5 cm
Materiál: MDF, tvarované části: termoplast (PS)
Záruka: 5 rokov
Pohlavie: chlapci
Nosnosť zásuvky: 15 kg
Katalogové číslo: 20.35.1203.00

Champion Racer