Odoberajte newsletter a získajte zľavu 5% na Váš nákup!

Detská šatníková skriňa trojdverová Champion Racer

Kód: 20.35.1004.00
Tip
Značka: Cilek
667 €
Skladom

Nová kolekcia detského nábytku Champion Racer.

- pneumatické brzdy pántov pre tiché a bezpečné zatváranie dverí

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská šatníková skriňa pre chlapca Champion Racer

Detská šatníková skriňa je veľmi praktickým prvkom do každej detskej izby. Umožní Vám i Vašim deťom prehľadné a praktické uloženie nielen ošatenie. Trojdverová detská šatníková skriňa z kolekcie detského nábytku Champion Racer  v červenej farbe evokuje vjazd do garáže a môže sa tak stať súčasťou kompletne zariadeného detskej izby v štýle pretekárskeho auta. Je rozdelená na policovú a šatníková časť, ktorá je ďalej vybavená dvoma zásuvkami. LED osvetlenie šatníkovej tyče a vrchnej časti na "vjazde do garáže", skladané dvere a tiché dojazdy zásuviek spolu s brzdami pántov dverí prispejú ku komfortnému užívanie skrine. Priestorovo aj finančne úspornejšie alternatívou skrine do detskej izby pre chlapcov sú dva typy dvojdverových detských skríň z kolekcie Champion Racer.

Špecialista na izbičky pre bábätka, detský nábytok, študentský nábytok a doplnky do detských izieb firma Cílek je zárukou vysokej kvality a bezpečnosti. Všetky typy detských šatníkových skríň sú vyrábané v súlade s najprísnejšími normami pre kvalitu a bezpečnosť nemeckej agentúry LGA. Dôkazom je 5-ročná záruka a certifikát GS.

Tematicky zameraná rad detského nábytku pre chlapcov Champion Racer ponúka ďalšie lahôdky ako napríklad detské postele v tvare auta, detský písací stôl s výhľadom na závodnú dráhu alebo detskú komodu  v tvare stojane na čerpacej stanici. Všetky tieto prvky prispejú k tomu, aby sa z detskej izby Vášho malého pretekára stal naozajstný svet pretekárskych okruhov.

Dodatočné parametre

Kategória: Detská izba pre chlapca Champion Racer
Šírka: 120 cm
Výška: 203,cm
Hĺbka: 58 cm
Materiál: MDF, tvarované části: termoplast (PS)
Záruka: 5 rokov
Pohlavie: chlapci
Katalogové číslo: 20.35.1004.00

Champion Racer