Odoberajte newsletter a získajte zľavu 5% na Váš nákup!

Detská šatníková skriňa trojdverová Champion Racer

Kód: 20.35.1004.00
Tip
Značka: Cilek
667 €
Skladom

Šatníková skriňa do detskej izby Champion Racer.

- pneumatické brzdy pántov pre tiché a bezpečné zatváranie dverí

- kvalitný detský nábytok značky Cilek, skvelá voľba do izby pre chlapcov

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská šatníková skriňa pre chlapca Champion Racer

Detská šatníková skriňa je veľmi praktickým prvkom do každej detskej izby. Umožní Vám i Vašim deťom prehľadné a praktické uloženie nielen ošatenie. Trojdverová detská šatníková skriňa z kolekcie detského nábytku Champion Racer  v červenej farbe evokuje vjazd do garáže a môže sa tak stať súčasťou kompletne zariadeného detskej izby v štýle pretekárskeho auta. Je rozdelená na policovú a šatníková časť, ktorá je ďalej vybavená dvoma zásuvkami. LED osvetlenie šatníkovej tyče a vrchnej časti na "vjazde do garáže", skladané dvere a tiché dojazdy zásuviek spolu s brzdami pántov dverí prispejú ku komfortnému užívanie skrine. Priestorovo aj finančne úspornejšie alternatívou skrine do detskej izby pre chlapcov sú dva typy dvojdverových detských skríň z kolekcie Champion Racer.

Špecialista na izbičky pre bábätka, detský nábytok, študentský nábytok a doplnky do detských izieb firma Cílek je zárukou vysokej kvality a bezpečnosti. Všetky typy detských šatníkových skríň sú vyrábané v súlade s najprísnejšími normami pre kvalitu a bezpečnosť nemeckej agentúry LGA. Dôkazom je 5-ročná záruka a certifikát GS.

Tematicky zameraná rad detského nábytku pre chlapcov Champion Racer ponúka ďalšie lahôdky ako napríklad detské postele v tvare auta, detský písací stôl s výhľadom na závodnú dráhu alebo detskú komodu  v tvare stojane na čerpacej stanici. Všetky tieto prvky prispejú k tomu, aby sa z detskej izby Vášho malého pretekára stal naozajstný svet pretekárskych okruhov.

Dodatočné parametre

Kategória: Detská izba pre chlapca Champion Racer
Šírka: 120 cm
Výška: 203,cm
Hĺbka: 58 cm
Materiál: MDF, tvarované části: termoplast (PS)
Záruka: 5 rokov
Pohlavie: chlapci
Katalogové číslo: 20.35.1004.00

Champion Racer