Odoberajte newsletter a získajte zľavu 5% na Váš nákup!

Detská rastúca postieľka Mino Baby

Kód: 20.83.1015.00
Novinka
Značka: Cilek
779 €
Skladom

Rastúca postieľka pre bábätko Mino Baby vydrží dieťaťu až do 10 rokov.

- rozmer ložnej plochy v mimi verzii: 80 x 130 cm, rozmer ložnej plochy vo verzii posteľ: 80 x 177 cm, rozmer prebaľovacieho pultu 84 x 47 cm, výška prebaľovacej plochy 97 cm. 

- do postieľky stačí matrac o rozmere 80 x 177 cm

- cena je bez textílií: 21.03.4209.00  a matracov 80 x 177 cm odporúčame Bamboo+ 21.01.1246.00

- matrac je uložený po celej dĺžke postieľky a na jej postraniciach je pripevnený prebaľovací pult

- výška priečok od matraca je 65 cm a 45 cm v zníženej pozícii

- postieľka je vhodná pre deti od narodenia až do 10-ti rokov

- výsuv je súčasťou postieľky - možno využiť ako úložný priestor alebo dokúpením matraca 80 x 177 cm ako prístelka

- ergonomické drevené úchytky

PRINCÍP: postieľka má 1 polohu perforovaného doskového roštu, 1x pohyblivú bočnicu (teleskopické priečle); na rošte je uložený matrac (80 x 177 x 13 cm), na postraniciach postele je uložený prebaľovací pult; podľa potreby sa postieľka demontuje na samostatnú posteľ a dva variabilne použiteľné úložné elementy (viď. obrázok)

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská rastúca postieľka s prebaľovacím pultom Mino Baby

Detská postieľka a prebaľovací pult v jednom, po prestavení navyše vzniknú dva úložné elementy (nika a komoda) a detská posteľ do veku približne 10-ti rokov veku dieťaťa. Neutrálny dizajn vhodný do izbičky pre chlapčeka aj pre dievčatko.

Práve ste si priniesli Vaše bábätko z pôrodnice, čaká naň postieľka o vnútornom priestore lôžka 80x130 cm. Teleskopické priečky môžete nechať zatiaľ v nižšej polohe, aby ste sa nemusela do postieľky tak predkláňať. Prebaľovací pult máte priamo pri postieľke, bábätko nemusíte nikam zložito prenášať. Pod ním je množstvo úložného priestoru v troch zásuvkách - na oblečení, detskú kozmetiku a všetko ďalšie potrebné. V spodnej časti postieľky je priestranná zásuvka. Tu máte na výber, ako ju využiť. Ponecháte si ju ako úložný priestor alebo priobjednáte matrac a môžete vedľa bábätka na tejto prístelke spať (v budúcnosti treba návštevy alebo kamaráti, jednoducho prístelka sa tiež hodí). Bábätku je približne pol roka, takže priečky posuniete do hornej polohy. Akonáhle nebude potrebný prebaľovací pult a pre Vaše dieťa bude ten správny čas výmeny za detskú posteľ, môžete rastúcu postieľku podľa montážneho návodu demontovať. Dieťa má teraz vlastnú posteľ 80x177 cm so zásuvkou/prístelkou, malú komodu a malú knihovníčku (jeden z týchto prvkov súčasne poslúži ako nočný stolík).

Dodatočné parametre

Kategória: Detské rastúce postieľky
Šírka: 187 cm
Výška: 109 cm
Hĺbka: 87 cm
Materiál: MDF dekor dub+svetlo šedá+biela
Záruka: 5 rokov
Pohlavie: chlapci a dievčatá
Nosnosť: 80 kg
Katalogové číslo: 20.83.1015.00