Odoberajte newsletter a získajte zľavu 5% na Váš nákup!

Detská komoda Champion Racer

Kód: 20.35.1204.00
Značka: Cilek
327 €
Skladom

Komoda do izby pre chlapcov z kolekcie detského nábytku Champion Racer.

- zásuvky s tlmeným dorazom

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská komoda pre chlapca Champion Racer

Detská izba je miestom, kde naše deti trávia veľa času. Prostredie detskej izby by malo byť nielen funkčné ale zároveň inšpiratívne, tak aby prispelo k správnemu vývoju každého milé deti. Zariadenie detskej izby by malo byť prispôsobené veku dieťaťa, jeho záľubám a koníčkom. U menších detí je dôležité myslieť hlavne na dostatočný priestor na hranie. Samozrejmosťou je aj vybavenie detským nábytkom. U menších detí postačí detská posteľ a aspoň základné úložný priestor na oblečenie a hračky. U predškolákov a školákov už riešime aj detský pracovný stôl prípadne ďalšie prvky detského nábytku. Detská komoda je veľmi funkčným prvkom, ktorý nezaberie veľa miesta v izbičke a pri tom poskytne dostatočný priestor pre uloženie drobného ošatenia, hračiek alebo školských potrieb.

Detská komoda pre chlapcov zo série detského nábytku v pretekárskom štýle Champion Racer je vybavená štyrmi vnútri delenými zásuvkami. Je vyrábaná v červenej farbe a odtieňa antracit. V kombinácií s metalickými úchytkami a ďalšími ozdobnými prvkami sa stáva nielen funkčným ale aj estetickým prvkom v detskej izbe pre chlapcov. Spolu s ďalšími prvkami z radu Champion Racer potom môžete vytvoriť naozaj krásne a inšpiratívne prostredie pre Vaše deti.

Komoda pre deti Champion Racer je vyrobená v súlade so všetkými požiadavkami na bezpečnosť a kvalitu. Dôkazom je certifikát GS a 5-ročná záruka na výrobok.

Dodatočné parametre

Kategória: Detská izba pre chlapca Champion Racer
Šírka: 74 cm
Výška: 88 cm
Hĺbka: 42 cm
Materiál: MDF, tvarované části: termoplast (PS)
Záruka: 5 rokov
Pohlavie: chlapci
Nosnosť zásuvky: 15 kg
Katalogové číslo: 20.35.1204.00

Champion Racer