Odoberajte newsletter a získajte zľavu 5% na Váš nákup!

Detská rastúca postieľka Natura Baby

Kód: 20.31.1015.01
Značka: Cilek
679 €
Skladom

Rastúca postieľka Natura Baby je funkčným a originálnym prvkom v izbičke pre bábätko. Nové technické riešenie postieľky pre väčší komfort a variabilitu.

- rozmer ložnej plochy v mimi verzii: 80 x 130 cm, rozmer ložnej plochy vo verzii posteľ: 80 x 180 cm, rozmer prebaľovacieho pultu 84 x 47 cm, výška prebaľovacej plochy 97 cm. 

- do postieľky stačí matrac o rozmere 80 x 177 cm

- cena je bez textílií: 21.03.4154.00 a matracov 80 x 177 cm odporúčame matrac bamboo+

- matrac je uložená po celej dĺžke postieľky a na jej postraniciach je pripevnený prebaľovací pult

- výška priečok od matraca je 65 cm a 45 cm v zníženej pozícii

- postieľka je vhodná pre deti od narodenia až do 12 rokov4

- po rozložení odporúčame bočnici

- výsuv je súčasťou postieľky - možno využiť ako úložný priestor alebo dokúpením matraca 80 x 177 cm ako prístelka

PRINCÍP: postieľka má 1 polohu perforovaného doskového roštu, 1x pohyblivú bočnicu (teleskopické priečle); na rošte je uložený matrac (80 x 177 x 13 cm), na postraniciach postele je uložený prebaľovací pult; podľa potreby sa postieľka demontuje na samostatnú posteľ a dva variabilne použiteľné úložné elementy (viď. obrázok)

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská rastúca postieľka s prebaľovacím pultom Natura Baby

Detská postieľka a prebaľovací pult v jednom, po prestavenie navyše vzniknú dva úložné elementy (nika a komoda) a detská posteľ do veku približne 14-tich rokov veku dieťaťa. Neutrálny dizajn vhodný na doladenie izbičky pre chlapčeka aj pre dievčatko.

Práve ste si priniesli Vášho drobčeka z pôrodnice, čaká na neho postieľka o vnútornom priestore lôžka 80x130 cm. Teleskopické priečky môžete nechať zatiaľ v nižšej polohe, aby ste sa nemuseli do postieľky toľko predkláňať. Prebaľovací pult máte priamo u postieľky, bábätko nemusíte nikam zložito prenášať. Pod ním je veľa úložného priestoru v troch zásuvkách - na oblečenie, detskú kozmetiku a všetko ďalšie potrebné. V spodnej časti postieľky je priestranná zásuvka. Tu máte na výber, ako ju využiť. Ponecháte si ju ako úložný priestor alebo přiobjednáte matrac a môžete vedľa bábätka na tejto prístelke spať (v budúcnosti napríklad návštevy alebo kamaráti, jednoducho prístelka sa tiež hodí). Bábätku je približne pol roka, takže priečky posuniete do hornej polohy. Akonáhle nebude potrebné prebaľovacieho pultu a pre Vaše dieťa bude ten správny čas výmeny za detskú posteľ, môžete rastúci postieľku podľa montážneho návodu demontovať. Dieťa má teraz vlastnú posteľ 80x180 cm so zásuvkou / prístelkou, malú komodu a malú knihovníčku (jeden z týchto prvkov súčasne poslúži ako nočný stolík).

Matrac a textílie nie sú súčasťou balenia. Z textílií odporúčame najmä textilnú súpravu do postieľky Natura Baby (mantinely, prikrývka, povlak na vankúšik, deka, dekoračný vankúšik, prestieradlo) a baldachýn nad postieľku Natura Baby. Najvýhodnejšie je však zakúpiť set Natura Baby, kde je už 1 ks matraca a textilná súprava.

Dodatočné parametre

Kategória: Detské postieľky pre bábätká
Šírka: 184,5 cm
Výška: 103 cm
Hĺbka: 87,2 cm
Materiál: MDF biela + dub
Záruka: 5 rokov
Pohlavie: chlapci a dievčatá
Nosnosť: 80 kg
Katalogové číslo: 20.31.1015.01

Natura Baby