Odoberajte newsletter a získajte zľavu 5% na Váš nákup!

Certifikát kvality

gs-tuvCertifikát GS

Cilek je vlastníkom certifikátu kvality GS vydaný spoločnosťou LGA v Nemecku pre výrobky, ktoré spĺňajú najvyššie bezpečnostné a kvalitatívne normy. Certifikát GS svojím symbolom zaručuje bezpečné a kvalitné prevedenie výrobkov a je známy nielen po celej Európe, ale aj vo svete.

Výrobky Cílek, ktoré sú navrhnuté a vyrábané podľa pokročilých bezpečnostných noriem pre deti, sú vyrábané špičkovou technológiou s použitím nekarcinogénnych materiálov v súlade s normami Európskej únie.

reach-rohs-ce  Ostatné Certifikáty

Cílek vlastné i ďalšie certifikáty kvality, ktorými sú: certifikát CE v elektrickom príslušenstva a certifikát REACH pre obalové materiály. Tiež získal report s potvrdením o vhodnosti náterových hmôt používaných na kovových a plastových materiáloch podľa smernice RoHS vydané podľa EÚ a EN 71-3 analýzou na toxíny. Cílek má tiež certifikáty systému manažmentu podľa ISO 9001 a ISO 14001.

Nábytok vyrábaný spoločnosťou Cílek v súlade so štandardom E1 má certifikát TSE E1, ktorý potvrdzuje, že nemá žiadne karcinogénne účinky.

iso-14001  Zásady ochrany životného prostredia

Medzi základné princípy výrobca nábytku Cílek je snaha o získavanie surovín potrebných na výrobu nábytku z prírodných zdrojov. Zasadzuje sa o to, aby boli dodržané právne predpisy týkajúce sa životného prostredia. Cieľom firmy tiež je znížiť odpad a spotrebu prírodných zdrojov a neustále sa zlepšovať.

 

stažený soubor  Cílek podpísal OSN Global Compact

Global Compact je inovatívny prístup k zodpovednosti podnikov, ktorý navrhuje univerzálne zásady pre vytvorenie spoločnej kultúry rozvoja. V tejto súvislosti bolo definované 10 základných princípov v oblasti ľudských práv, pracovných podmienok, ochrany životného prostredia a boja proti korupcii. Tisíce firiem, odborov a mimovládnych organizácií sa tejto globálnej dohody zúčastňuje tým, že týchto 10 univerzálnych zásad príjme za svoje a stanú sa súčasťou ich kultúry, obchodných stratégií a operácií.

Firma Cílek sa neustále stará o to, aby jej produkcia a produkty boli citlivé k ľudskému zdraviu a životnému prostrediu. Prijíma Globálne zmluvu OSN a zdieľa ju transparentne s celou verejnosťou.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie