Odoberajte newsletter a získajte zľavu 5% na Váš nákup!

Certifikát kvality

gs-tuvCertifikát GS

Cilek je vlastníkom certifikátu kvality GS vydaný spoločnosťou LGA v Nemecku pre výrobky, ktoré spĺňajú najvyššie bezpečnostné a kvalitatívne normy. Certifikát GS svojím symbolom zaručuje bezpečné a kvalitné prevedenie výrobkov a je známy nielen po celej Európe, ale aj vo svete.

Výrobky Cílek, ktoré sú navrhnuté a vyrábané podľa pokročilých bezpečnostných noriem pre deti, sú vyrábané špičkovou technológiou s použitím nekarcinogénnych materiálov v súlade s normami Európskej únie.

reach-rohs-ce  Ostatné Certifikáty

Cílek vlastné i ďalšie certifikáty kvality, ktorými sú: certifikát CE v elektrickom príslušenstva a certifikát REACH pre obalové materiály. Tiež získal report s potvrdením o vhodnosti náterových hmôt používaných na kovových a plastových materiáloch podľa smernice RoHS vydané podľa EÚ a EN 71-3 analýzou na toxíny. Cílek má tiež certifikáty systému manažmentu podľa ISO 9001 a ISO 14001.

Nábytok vyrábaný spoločnosťou Cílek v súlade so štandardom E1 má certifikát TSE E1, ktorý potvrdzuje, že nemá žiadne karcinogénne účinky.

iso-14001  Zásady ochrany životného prostredia

Medzi základné princípy výrobca nábytku Cílek je snaha o získavanie surovín potrebných na výrobu nábytku z prírodných zdrojov. Zasadzuje sa o to, aby boli dodržané právne predpisy týkajúce sa životného prostredia. Cieľom firmy tiež je znížiť odpad a spotrebu prírodných zdrojov a neustále sa zlepšovať.

 

stažený soubor  Cílek podpísal OSN Global Compact

Global Compact je inovatívny prístup k zodpovednosti podnikov, ktorý navrhuje univerzálne zásady pre vytvorenie spoločnej kultúry rozvoja. V tejto súvislosti bolo definované 10 základných princípov v oblasti ľudských práv, pracovných podmienok, ochrany životného prostredia a boja proti korupcii. Tisíce firiem, odborov a mimovládnych organizácií sa tejto globálnej dohody zúčastňuje tým, že týchto 10 univerzálnych zásad príjme za svoje a stanú sa súčasťou ich kultúry, obchodných stratégií a operácií.

Firma Cílek sa neustále stará o to, aby jej produkcia a produkty boli citlivé k ľudskému zdraviu a životnému prostrediu. Prijíma Globálne zmluvu OSN a zdieľa ju transparentne s celou verejnosťou.