Detská posteľ auto 100x190 GTS červená

Kód: 20.02.1350.00
Tip Zľavová akcia
Značka: Cilek
1 099 € –9 %
Detská posteľ auto 100x190 GTS červená
1 099 € –9 % 999 €

Detská posteľ auto GTS je najviac prepracovaným autom z kolekcie Champion Racer.

- cena zahŕňa kvalitný perforovaný doskový rošt (na spevnenom kovovom ráme)

- rozmer matraca je 100x190 cm (matrac nie je v cene)

- odporúčame matrac Bamboo 100x190 cm

- diaľkový ovládač: LED rozsvietenie predných svetiel a ráfikov kolies, zvukový efekt 'naštartovaní motora'

- tri výškové polohy roštu

- odporúčame tiež doplniť o prehoz na posteľ BiPist a obliečky GTS

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská posteľ auto pre chlapcov červená GTS

Detská posteľ v tvare auta je snom každého malého pretekára. Preto renomovaný výrobca detského a študentského nábytku firma Cílek zaradila do svojej stajne naozaj luxusné pretekárske auto posteľ GTS. Táto detská posteľ auto sa stala už legendou, o ktorej sníva každé dieťa a jej obstaranie sa sny Vášho malého pretekára stanú skutočnosťou. Doprajte teda Vášmu synovi tú najlepšiu detskú postieľku auto.

Detská červená auto posteľ GTS je ako naozajstné auto. Je dodávaná s diaľkovým ovládaním. Každým stlačením tlačidla na ovládači zažije Váš pretekár iný zážitok. Táto detská posteľ je vybavená celým radom funkcií. Len povážte: jedným zmáčkntím tlačidla na diaľkovom ovládači sa rozsvieti predné a hmlové svetlá, spolu s týmto je počuť naštartovanie motora, pri ďalšom stlačení je počuť akcelerácia motora a rozsvieti sa svetla u ráfikov kolies a zadné bočné svetlá a to ešte nekončíme, v ďalšom sa objavia podsvietenie postele v príjemnom zelenkavom tóne a v neposlednom rade je možné aktivovať zvuk klaksónu. Pre väčší komfort pri hraní aj spánku je táto detská posteľ auto na vnútorných stranách obložená koženým čalúnením.

Táto detská posteľ v tvare pretekárskeho auta je vyrábaná v súlade s najprísnejšími normami pre bezpečnosť a kvalitu nemeckej agentúry LGA. Dôkazom toho je aj päťročná záruka na výrobok a certifikát GS. Pre maximálne bezpečie Vašich detí je posteľ vybavená bočnicami s plexiskla, ktoré je odolné proti roztrieštenie.

Detská posteľ auto GTS pre chlapca je vyrábaná aj v čiernom a bielom farebnom prevedení. Ak chcete, aby sa pokoj Vášho dieťaťa premenil v ozajstný pretekársky okruh alebo závodné depo, máme pre Vás v ponuke kompletné vybavenie detskej izby auto pod názvom detská izba Champion Racer.

Dodatočné parametre

Kategória: Detská posteľ auto
Šírka: 127 cm
Výška: 80 cm
Hĺbka: 220 cm
Materiál: kostra: MDF ; tvarované časti: termoplast (PS)
Záruka: 5 rokov
Pohlavie: chlapci
Nosnosť: 100 kg
Katalogové číslo: 20.02.1350.00

Posteľ auto GTS