Odoberajte newsletter a získajte zľavu 5% na Váš nákup!

O nás

Zameriavame sa na predaj detského a študentského nábytku značky Cilek a sme tu pre Vás už viac ako 10 rokov

Tovar ponúkame a dodávame do celej Českej republiky aj na Slovensko, rozvoz našou dopravou je ZADARMO

Jedine u nás si môžete nábytok Cilek i prezrieť. Máme 2 predajne - v Prahe a Brne

Taktiež ponúkame odborné poradenstvo a na požiadanie Vám spracujeme 3D návrh detskej či študentskej izby

VIRTUÁLNA PREHLIADKA NAJVÄČŠIEHO SHOWROOMU PRIAMO V ISTANBULU - ODPORÚČAME SE POZRIEŤ :)

Predstavenie výrobca detského a študentského nábytku Cilek

Firma Cilek bola založená v Turecku roku 1996 ako 100% rodinná firma.

Cilek navrhuje, vyrába a predáva nábytok a doplnky do izieb pre deti a dospievajúcich. V rámci konceptu "Cílek Room" tento nábytok vystavuje v obchodoch a vytvára tak predajnú sieť po celom svete.

Výrobca nábytku Cilek má v tejto chvíli viac ako 500 obchodov na 5 kontinentoch a 71 krajinách. Jeho cieľom je zvýšiť počet predajných miest na viac ako 1 000 v nasledujúcich piatich rokoch.

 
 
 
10 dôvodov, prečo deti aj rodičia hlasujú pre nábytok Cilek!
 
 • 1 / Deti: Je farebný!                                                                                                                                                                                      Rodičia: Môžeme vyberať z mnohých farieb, ale je príjemné, že pre staršie deti sú tu aj séria v dekore dreva.
 • 2 / Deti: Super posteľ! Na nízke môžem skákať, poschodová je naj naj!
  Rodičia: Všetky typy postelí majú dokonale pevnú konštrukciu, ktorá nikdy nepovolí, u nízkych je možnosť aj širšie varianty. Horné lôžko poschodovej postele má dostatočne vysoké zábrany po oboch stranách a je len vo výške 140 cm od zeme, čo prakticky ruší známy argument proti poschodovej posteli - výrazne zhoršená kvalita vzduchu na hornom lôžku. Rebrík má protišmykové plochy, môžeme ho umiestniť v ľavej alebo pravej časti postele. A navyše: Všetky poschodové postele Cilek sú ľahko prestaviteľné na dve samostatné lôžka!
   
 • 3 / Deti: Môže tu prespať kámoš!
  Rodičia: Možnosť výsuvného lôžka je skvelý nápad. Nielen kamaráti, aj babička občas potrebuje prespať a vysúvací lôžka (na kolieskach, ktorá naozaj nepoškodí žiadnu podlahu) sú natoľko pevná a konštruovaná na kvalitný matrac, že predstavujú plnohodnotnú variantu ďalšieho lôžka, ktoré neuberá priestor. U druhej postele v detskej izbe ale kúpime tento výsuv bez matraca - tým získavame ohromný úložný priestor, takže konečne upraceme ťažko uskladniteľne väčšie hračky a izba získava ďalší priestor k dobru!
   
 • 4 / Deti: Konečne mám vlastný stôl!                                                                                                                                                            Rodičia: Boli sme milo prekvapení, že už v necelých piatich rokoch sa dokáže tak dlho samostatne a sústredene venovať nejakej činnosti pri stole. U jedálenského stola ho vždy všetko rozptyľovalo, ale od tej doby, čo sme mu zaobstarali vlastný písací stôl do detskej izby, je to neporovnateľné. Mali sme trochu obavy, či ho nezničí ešte pred nástupom do školy, ale povrch stola je tak kvalitný, že vydrží aj náročnejšie vytváranie s nožnicami i razantnejší čistenie farieb, atp.
   
 • 5/ Deti: Konečne mám miesto na svoje veci!
  Rodičia: Knižky, časopisy, krabice puzzle, stolové hry a ďalšie veci, ktoré nešlo ukladať do bežných boxov na hračky, máme konečne prehľadne uložené v zostave knihovniček Cilek. Kombinácia políc, zásuviek a skriniek sa ukázala ako ideálna. Navyše užší a vyšší knižnice idú ľahko zoskrutkovať k sebe, takže tvorí peknú zostavu, a navyše majú v hornej časti úchytné očká na pripevnenie do steny a sme teda pokojní, že aj keď malý hľadá niečo trochu razantnejšie, nemôže sa na neho knižnica prevrátiť. Tiež bolo veľmi príjemné, že sme sa mohli rozhodnúť, či chceme stôl s nadstavcom alebo bez neho. Staršia dcéra si vybrala bez nadstavca - má podkrovnú izbu a stôl sa krásne vošiel pod strešné okno v šikmine, syn zase (hlavne kvôli svojej zbierke autíčok) zaplesal nad písacím stolom s množstvom priehradiek v nadstavci. 
 • 6/ Deti: Neznášam upratovanie v skrini, ale v tej novej je to nejako rýchlejší ...
  Rodičia: Neverili sme tomu, ale ukázalo sa, že keď je skriňa dostatočne priestorná a navyše má šikovné vnútorné riešenie, môžete aj menšie dieťa poveriť jej upratovaním. Navyše nás výber skrine neobmedzoval pri rozhodovaní, ktorú sériu nakoniec zvolíme, pretože všetky zostavy Cilek majú na výber aspoň z dvoch, často ale aj z troch rozmerov šatníkové skrine. Detaily ako kvalitné závesy u dvierok, vnútorné či vonkajšie zrkadlá, extrémne pevné police a "inteligentný" vonkajší rozmer (výška väčšinou okolo 2 m, takže využitie priestoru je maximálne) len umocňujú vynikajúci dojem z tohto veľmi dôležitého kusu nábytku.
   
 • 7/ Deti: Všetci kamaráti ku mne chodí strašne radi - hovoria, že mám super izbu!
  Rodičia: Človek si väčšinou neuvedomí, ako sú doplnky dôležité. Ale keď ich môžete zaobstarať doladené priamo k zostave nábytku, ušetríte nielen veľa času, a tiež je vidieť, že na nich pracovali skutoční odborníci - dizajn môže byť váš koníček, ale je to veľa práce, ktoré môžete byť aspoň v detskej izbe ušetrení a výsledok je úžasný! Závesy, koberec, svietidlá, stoličky, úžasný a prakticky nezničiteľný prehoz na posteľ, ktorý umožňuje jej využitie ako dennú pohovku - dohromady všetko perfektne ladí, ale pritom veľmi nenásilne ...
 • 8/ Deti: Myslela som, že takéto izby majú len princezny vo filme, teraz mám takú izbu ja! (A môj ocko pritom nie je kráľ).
  Rodičia: Pre staršiu dcéru sme u Cilka zaobstarali zostavu, ktorá jej určite dobre poslúži ešte aj počas vysokoškolských štúdií. Pre našu malú sme pôvodne chceli podobnú zostavu (Cilek aj u zostáv určených pre teenagerov ponúka bočnice na postele, takže sa dajú použiť aj ako nábytok pre deti od 2 - 3 rokov), ale ona bola ružovým nábytkom úplne oslnená. Nakoniec sme si povedali - prečo nie! Bude to jej izba, jej kráľovstvo, a ak je to len trochu možné, tak aspoň v detstve by sa sny občas mali plniť ... 
   
 • 9/ Deti: S mojou posteľou auto som sa lúčil ťažko, ale prečo nebyť pre zmenu cestovateľ?
  Rodičia: U staršieho syna sme prežili dvojročný boj - nechcel do vlastnej postele, v noci vždy dorazil späť do spálne. Až posteľ - auto tento problém vyriešila. Navyše sme pochopili, že originalita dizajnu neuberá na funkčnosti nábytku - skôr naopak - knižnica je super knižnica, písací stôl má veľa vychytávok, o priestranné skrini ani nehovoriac, navyše sa všetko výborne udržuje a ešte žijete s vedomím, že vaše dieťa je každý deň nadšené zo svojej izby. Mladšieho syna sme do "veľkej" postele prehovárať nemuseli - sám sa dožadoval, že už chce taky spať v aute. U staršieho teraz kupujeme sériu Adventurer, ani nás nenapadlo hľadať inde ako u Cilka ... 
   
 • 10/ Deti: Toto je moja izba ...                                                                                                                                                                       Rodičia: Naozaj je to JEHO izba, nie naša predstava o jeho izbe. My, čo sme objavili Cilka, chápeme ten  rozdiel ...