Odoberajte newsletter a získajte zľavu 5% na Váš nákup!

Detská posteľ auto 100 x 190 cm GTE biela

Kód: 20.02.1371.00
Značka: Cilek
1 199 € –15 %
autopostel gte 20.02.1371.00
1 199 € –15 % 1 019 €
Skladom

Detská posteľ auto GTE je najviac prepracovaným autom z kolekcie Champion Racer.

- cena zahŕňa kvalitný perforovaný doskový rošt (na spevnenom kovovom ráme)

- rozmer matraca je 100x190 cm (matrac nie je v cene)

- odporúčame matrac Bamboo+ 100x190 cm

- diaľkový ovládač: LED rozsvietenie predných svetiel a ráfikov kolies, zvukový efekt 'naštartovaní motora'

- tri výškové polohy roštu

- odporúčame tiež doplniť o prehoz na posteľ BiPist a obliečky GTS

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská posteľ auto pre chlapca aj dievča biela GTE

Detská posteľ v tvare pretekárskeho auta v bielej farbe je naozajstným elegánom vo svojej triede. Je určená nielen pre chlapcov ale aj pre dievčatá. Kto si myslí, že po takejto detskej auto posteli túžia len chlapci, tak je na omyle. Spýtajte sa svojej malej princezny, čo by povedala na to, keby mohla zaspávať v elegantnej postieľke v tvare auta v tom najluxusnejším prevedení. Naozajstný expert na detský nábytok firma Cilek myslí na splnenie sna každého malého dieťaťa. Preto má vo svojej ponuke aj pretekárskú detskú posteľ v modernom bielom dizajne, ktorá je vhodná prakticky do každého interiéru.

Biela detská posteľ auto GTE splní sen Vášho dieťaťa o naozajstné pretekárske auto posteli a súčasne vyhovie Vašim požiadavkám na elegantný a moderný dizajn detského nábytku do každého interiéru. Je dodávaná s diaľkovým ovládaním. Každým stlačením tlačidla na ovládači zažije Váš malý pretekár alebo pretekárka iný zážitok. Táto auto posteľ je vybavená celým radom funkcií. Len povážte: jedným zmáčknutím tlačidla na diaľkovom ovládači sa rozsvieti predné a hmlové svetlá, spolu s týmto je počuť naštartovanie motora, pri ďalšom stlačení je počuť akcelerácia motora a rozsvieti sa svetla u ráfikov kolies a zadné bočné svetlá a to ešte nekončíme, v ďalšom sa objavia podsvietenie postele v príjemnom zelenkavom tóne a v neposlednom rade je možné aktivovať zvuk klaksónu. Pre väčší komfort pri hraní aj spánku je táto detská postieľka auto na vnútorných stranách obložená koženým čalúnením. 

Na bezpečnosť a kvalitu sa u všetkých detských postelí v tvare auta môžete samozrejme spoľahnúť. Ako všetky ostatné auto postele je aj táto vyrábaná v súlade s najprísnejšími normami pre bezpečnosť a kvalitu nemeckej agentúry LGA. Dôkazom toho je aj päťročná záruka na výrobok a certifikát GS. Pre maximálne bezpečie Vašich detí je posteľ vybavená bočnicami s plexiskla, ktoré je odolné proti roztrieštenie.

Detskú posteľ auto môžete zaobstarať aj v klasickom červenom a tiež čiernom prevedení. Posteľ môžete doplniť aj o ďalšie prvky do detskej izby. Záleží len na Vašom vkuse a prianiach Vašich najmenších. U detskej izby pre chlapcov môžete vyberať napríklad z radu Champion Racer. U detských izbičiek pre dievčatká Vaše požiadavky splní napríklad izbu Active White alebo Princess.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Detská posteľ auto
Šírka: 127,5 cm
Výška: 80 cm
Hĺbka: 220 cm
Materiál: kostra: MDF ; tvarované časti: termoplast (PS)
Záruka: 5 rokov
Pohlavie: chlapci a dievčatá
Nosnosť: 100 kg
Katalogové číslo: 20.02.1371.00