Odoberajte newsletter a získajte zľavu 5% na Váš nákup!

Detská posteľ auto 90x195 cm BiTurbo červená

Kód: 20.02.1334.00
Značka: Cilek
687 € –15 % 583 €
Skladom

- v cene postele je kvalitný perforovaný doskový rošt na spevnenom kovovom ráme

- matrac nie je v cene, odporúčame oválny matrac 21.01.1137.00

- diaľkové ovládanie pre spustenie svetelného a zvukového efektu predných svetiel

- štýlové a súčasne funkčné zvýšené bočnice pre bezpečný spánok menších detí

- odporúčame tiež doplniť o prehoz na posteľ BiSpread a obliečky BiConcept

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská posteľ auto 90x195 cm BiTurbo červená

Detská posteľ auto pre chlapcov červená BiTurbo
Sníva Váš malý nezbedník o naozajstnom pretekárskom aute? Detská posteľ v tvare auta od renomovaného výrobcu detského nábytku firmy Cilek, ktorá je kombináciou funkčnosti a športového dizajnu, vyzerá ako ozajstná autá, ktoré sa preháňajú na pretekárskych okruhoch. Detská posteľ auto BiTurbo je navrhnutá do najjemnejších detailov ako sú pretekárske vzhľad, športové kolesá a nálepky. Spolu s energiou červenej farby splní táto detská auto postieľka aj tie najtajnejšie sny Vášho malého pretekára. Táto nádherná detská posteľ auto prispeje k vytvoreniu krásneho prostredia pre hry a odpočinok Vášho dieťaťa.

Detská posteľ auto pre chlapca BiTurbo je dodávaná spolu s diaľkovým ovládaním. Pomocou tlačidla ovládate zapínanie predných svetiel a zvukových efektov, ktoré ešte viac umocnia zážitky Vašich ratolestí pri ich hrách.

Maximálna bezpečnosť a kvalita detskej auto postieľky je samozrejmosťou. Posteľ je vyrábaná v súlade s najprísnejšími normami pre bezpečnosť a kvalitu nemeckej agentúry LGA. Dôkazom toho je aj päťročná záruka na výrobok a certifikát GS. Pre väčšie bezpečie Vašich ratolestí hlavne pri spánku a športovejší vzhľad postele sú jej súčasťou aj bočné "okná", ktoré sú vyrobené z plexiskla, ktoré je odolné proti roztrieštenie.

Ak chcete vytvoriť pre Vašich najmenších naozajstných prostredie pretekárskych okruhov, potom je možné vybaviť detskú izbu ďalšími prvkami z rady detského nábytku Champion Racer, kde sú Vám k dispozícii okrem iného detské skrine, detský písací stôl, detské komody a detská knižnica.

Dodatočné parametre

Kategória: Detská posteľ auto
Šírka: 225 cm
Výška: 66 cm
Hĺbka: 126 cm
Materiál: kostra: MDF ; tvarované časti: termoplast (PS)
Záruka: 5 rokov
Pohlavie: chlapci
Nosnosť: 100 kg
Katalogové číslo: 20.02.1334.00