Odoberajte newsletter a získajte zľavu 5% na Váš nákup!

Detská posteľ auto 90x190 cm Coupe Friend červená

Kód: 20.03.1306.00
Značka: Cilek
389 €
Skladom

Novú detskú posteľ auto Coupe Friend z kolekcie Champion Racer so špeciálnym výsuvom budú obdivovať všetci kamaráti.

 - červené prevedenie v lesku

- v cene postele je kvalitný perforovaný doskový rošt

- veľkosť lôžka: 90x190 cm / 90x180 cm, matrace (nie sú v cene) si môžete vybrať v sekcii Doplnky - matrace

- výsuvné lôžko / úložný priestor v cene postele

- poistka proti otvoreniu; možnosť nainštalovať výsuv z pravej i ľavej strany postele

- štýlové a súčasne funkčné zvýšené bočnice pre bezpečný spánok menších detí

- odporúčame doplniť o prehoz na posteľ BiSpeed

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská posteľ auto pre chlapcov červená Coupe Friend

Prespanie kamaráta bude teraz ešte väčším zážitkom! Novinka od výrobca detského a študentského nábytku Cilek. Špeciálny výsuv, vďaka ktorému sa posteľ auto rozšíri o "miesto pre spolujazdca" na príležitostné prespanie. Bez matraca môže slúžiť ako veľký a praktický úložný priestor.

Pohodlne sa usadiť na miesto vodiča, zapnúť bezpečnostný pás, naštartovať motor a vyraziť na závodný okruh! Bol to aj váš detský sen? Sníva Vaši malí nezbedníci o tom rovnakom? Splniť sny našich najmenších nemusí byť také zložité. Detská posteľ auto v červenom športovom dizajne doplnenom o tvarovaná kolesá, ráfiky kolies a predná časť. A ak máte pretekárov doma dva, žiadny problém. Detská posteľ v tvare auta Coupe Friend je vybavená špeciálnym výsuvným lôžkom, takže ubytuje i spolujazdca. Poslúži ako pre dvoch súrodencov, tak i pre občasné prespanie kamarátov. Výsuvný diel je možné tiež použiť ako priestranný úložný priestor na lôžkoviny alebo hračky. Vzhľadom k veľkému úžitku je jej cena naozaj priaznivá.

Tak ako ozajstná autá musia spĺňať množstvo bezpečnostných kritérií, aj táto detská posteľ v tvare auta, vyrábaná v súlade s najprísnejšími normami pre bezpečnosť a kvalitu nemeckej agentúry LGA, poskytne dostatok bezpečia a komfortu v priebehu hier a odpočinku Vašich najmenších. Dôkazom toho je aj päťročná záruka na výrobok a certifikát GS.

Detskú posteľ pre súrodencov Coupe Friend môžete zaobstarať aj bielej farbe. Kompletnú ponuku detských auto postelí nájdete v sekcii detská posteľ auto. A ak nechcete zostať len pri nákupe postieľky, potom sa nechajte inšpirovať úžasnými kúsky z kolekcie detského nábytku Champion Racer, v ktorej nájdete naozajstné lahôdky k zariadenie detskej izby v pretekárskom štýle.

Dodatočné parametre

Kategória: Detská posteľ auto
Šírka: 107 cm
Výška: 83 cm
Hĺbka: 210 cm
Materiál: kostra: MDF; tvarované časti: termoplast (PS)
Záruka: 5 rokov
Pohlavie: chlapci
Nosnosť: 100 kg
Katalogové číslo: 20.03.1306.00