Odoberajte newsletter a získajte zľavu 5% na Váš nákup!

Písací stôl s nástavcom smart Champion Racer

Kód: 20.35.1104.00
Značka: Cilek
729 € –9 %
20.35.1104.00 1800x1800
729 € –9 % 659 €
Skladom

Kolekcia detského nábytku pre chlapcov Champion Racer.

- veľká pracovná plocha

- dostatočný úložný priestor v nadstavci písacieho stola a šuflíkách pod pracovnou doskou

Detailné informácie

Podrobný popis

Detský písací stôl pre chlapcov Champion Racer

Detský písací stôl pre chlapca Concept z rady detského nábytku Champion Racer vytvorí pocit, že sedíte v sedadle pretekárskeho auta. Písanie úloh, čítanie alebo napríklad kreslenie sa potom nemusí stať nutnosťou ale zábavou. Či už máte doma predškoláka alebo malého školáka, detský písací stôl v štýle pretekárskeho auta sa stane príjemným miestom v každej detskej izbe pre chlapcov. Písací stôl pre školákov Concept, ktorého súčasťou je aj nadstavec k písaciemu stolu, je vybavený dostatočným úložným priestorom pre knihy, učebnice, zošity a ďalšie školské pomôcky. Na jeho pravej strane sú štyri zásuvky a ďalšie zásuvka je umiestnená pod pracovnou doskou písacieho stola.  Nástavec k písaciemu stolu potom možnosti uloženia školských potrieb alebo drobných hračiek ešte rozširuje. 

Písací stôl pre chlapcov Champion Racer je vyrábaný v súlade s nepřísnějšími kritériami na bezpečnosť a kvalitu. Dôkazom je certifikát GS a 5-ročná záruka.

Detská izba Vášho malého pretekára môžete zariadiť v štýle závodných áut. V rade detského nábytku Champion Racer nájdete nielen detské písacie stoly. Súčasťou izby sa môže stať detská posteľ v tvare auta, detská šatníková skriňa, detská komoda v tvare pumpy, nočný stolík a celý rad doplnkov do detskej izby. Všetko je navrhnuté tak, aby sa detská izba Vášho syna stal prekrásnym miestom pre prácu do školy, hry i odpočinok.

Dodatočné parametre

Kategória: Detská izba pre chlapca Champion Racer
Šírka: 116 cm
Výška: 174 cm
Hĺbka: 69 cm
Materiál: MDF, tvarované části: termoplast (PS)
Záruka: 5 rokov
Pohlavie: chlapci
Nosnosť zásuvky: 8 kg
Katalogové číslo: 20.35.1104.00

Champion Racer