Odoberajte newsletter a získajte zľavu 5% na Váš nákup!

Študentský písací stôl s nadstavcom Romantic

Kód: 20.21.1105.00 - 20.21.1106.01
Značka: Cilek
746 €
2 - 8 týždňov

Písací stôl s nadstavcom Romantic môžete zaobstarať Vašej dcére už v predškolskom veku a vydrží jej až do študentských rokov.

- zásuvka a skrinka, široká zásuvka pod pracovnou plochou

- originálny štýlový dizajn - vyrezávané masívne nohy a náglejky, ktoré zdobia pracovný stôl

- 2x USB vstup

Detailné informácie

Podrobný popis

Študentský písací stôl s nástavcom do izby pre slečny Romantic

Od nástupu do školy sa stáva písací stôl neoddeliteľnou súčasťou detskej izby. V predškolskom veku na kreslenie, potom na písanie úloh a prácu na počítači. Pod pracovnou plochou nájdete množstvo úložného priestoru v podobe dvoch zásuviek a skrinky. Tento písací stôl je doplnený o nástavec. Nie je to však len obyčajné rozšírenie úložného priestoru, ale disponuje USB vstupom a reproduktory. Objavte kúzlo kolekcie Romantic, ktorá plní všetky požiadavky na dievčensků izbu. Rad doplnkov slúži k dokonalému zladeniu izby.

Vysoká kvalita povrchovej úpravy detského a študentského nábytku Cilek zabezpečuje, aby nedošlo k poškodeniu pracovnej plochy počas bežného používania stola. Pneumacké brzdy pántov dvierok skrinky a tlmenie zásuviek pre tiché a bezpečné zatváranie. Záruka na nábytok 5 rokov. Nábytok je vyrobený z kvalitnej MDF dosky, ktorá sa oproti bežnej drevotrieskovej doske vyznačuje vyššou pevnosťou a odolnosťou (pri jej výrobe je použité tvrdších drevín, kvalitnejších spojív a vyššieho tlaku).

Radi Vám pripravíme 3D návrh izby, pre lepšiu predstavu rozvrhnutie nábytku v miestnosti. Doprava nábytku je zdarma. Pokiaľ tu nenájdete všetky potrebné informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.

Dodatočné parametre

Kategória: Detský a študentský nábytok Romantic
Šírka: 117 cm
Výška: 75 cm + 119 cm
Hĺbka: 62 cm
Materiál: MDF biela pololesklá
Záruka: 5 rokov
Katalogové číslo: 20.21.1105.00 + 20.21.1106.01

Romantic