Odoberajte newsletter a získajte zľavu 5% na Váš nákup!

Detský písací stôl Champion Racer

Kód: 20.35.1105.00
Značka: Cilek
199 €
Skladom

Kolekcia detského nábytku Champion Racer.

- praktická novinka v kolekcii - teraz je možné objednávať stôl a nástavec zvlášť

- nástavec pre rozšírenie úložného priestoru objednávajte tu: 20.35.1106.00

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Detský písací stôl pre chlapca Champion Racer

Detský písací stôl pre chlapcov z rady detského nábytku Champion Racer od špecialisty na detské izby firmy Cilek poskytne Vášmu malému školákovi dostatočnú pracovnú plochu na prípravu do školy alebo hranie. Pod pracovnou doskou stola je umiestnená zásuvka na uloženie písacích a kresliacich potrieb prípadne ďalších drobností. Písací stôl pre školákov je navrhnutý v pretekárskej štýle v dizajne antracit v kombinácii s červenou farbou. Detský písací stôl pre chlapcov Champion Racer je možné doplniť o nástavec k písaciemu stolu, ktorý potom umožní uloženie ďalších školských pomôcok alebo drobných hračiek.

Písací stôl pre školákov Champion Racer je vyrábaný v súlade s najprísnejšími kritériami na bezpečnosť a kvalitu. Dôkazom je certifikát GS a 5-ročná záruka.

V našej ponuke nájdete taky detský písací stôl Concept zo série Champion Racer. Z rovnakej kolekcie detského nábytku potom môžete zariadiť kompletnú detskú izbu Vášho malého pretekára. Vyberať môžete z troch druhov detských skríň, dvoch druhov komôd, detské knižnice, štyroch typov detských postelí auto a rady doplnkov ako detské stoličky, detské koberce, detské záclony a závesy a pod.

Dodatočné parametre

Kategória: Detská izba pre chlapca Champion Racer
Šírka: 107 cm
Výška: 76 cm
Hĺbka: 69 cm
Materiál: MDF
Záruka: 5 rokov
Pohlavie: chlapci
Nosnosť zásuvky: 8 kg
Katalogové číslo: 20.35.1105.00

Champion Racer