Odoberajte newsletter a získajte zľavu 5% na Váš nákup!

Nástavec na písací stôl Champion Racer

Kód: 20.35.1106.00
Značka: Cilek
174 €
Skladom

Nástavec k písaciemu stolu z kolekcie detského nábytku Champion Racer.

- písací stôl k tomuto nástavcu objednávajte tu: 20.35.1105.00

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nástavec k detskému písaciemu stolu pre chlapcov

Úmerne veku detí sa menia potreby na zariadení ich detských izieb. U malých detí postačí detská posteľ, skriňa a úložné priestory na hračky. Vo veku 4 až 6 rokov, kedy už väčšina detí chodí do škôlky, sa mení spôsob trávenia voľného času detí. Už to nie je len čas strávený hraním si na koberci s hračkami, ale mnohé z nich majú potrebu niečo tvoriť, listovať v časopisoch a knižkách pre deti, kresliť, modelovať a pod. Na to, aby sme im vytvorili príjemné miesto pre všetky tieto činnosti, poslúži praktický stôl pre deti, ktorý ich bude sprevádzať ako v predškolskom veku, tak i pri nástupe do školy.

Detský písací stôl pre chlapcov zo série Champion Racer je nielen veľmi praktický, ale zároveň vzhľadom k svojmu dizajnu s tematikou závodných áut i nápaditý. Aj ten najväčší neposedný tak bude rád robiť úlohy. Písací stôl pre školákov s dostatočnou pracovnou plochou a praktickou zásuvkou pod doskou stola poskytne ideálny priestor pre učenie aj hry Vašich detí. Zásuvka stola je rozdelená na tri časti. Aj tento drobný detail prispeje k udržaniu poriadku v stole a prehľadnému usporiadaniu hlavne písacích potrieb.

Ak umiestnite stôl pre deti k stene, je možné tento stôl rozšíriť o nástavec k detskému písaciemu stolu. Nástavec k písaciemu stolu pre školákov s množstvom poličiek na uloženie všetkého potrebného do školy alebo drobných hračiek sa potom stane spolu s písacím stolom praktickým a užitočným pomocníkom pre školákov i predškolákov. K zariadeniu celej detskej izby Vášho chlapca môžete vyberať z celého radu prvkov série detského nábytku Champion Racer. Samozrejmosťou u svetoznámeho špecialisty na detský a študentský nábytok je možnosť výberu doplnkov do detskej izby napr. Kobercov, detských stoličiek, detských svietidiel, detských záclon a závesov a detských prikrývok a obliečky na posteľ.

Nástavec k písaciemu stolu pre školákov spĺňa všetky bezpečnostné a zdravotné kritériá. Všetky výrobky majú certifikát GS.

Dodatočné parametre

Kategória: Detská izba pre chlapca Champion Racer
Šírka: 102 cm
Výška: 99 cm
Hĺbka: 32 cm
Materiál: MDF
Záruka: 5 rokov
Pohlavie: chlapci
Katalogové číslo: 20.35.1106.00

Champion Racer