Zľava 10% na vybrané kolekcie nábytku

Vážení zákazníci, dovoľujeme si Vám oznámiť, že najpredávanejšie kolekcie detského a študentského nábytku máte teraz možnosť zaobstarať s jarnou zľavou 10%. Využite zľavu 10% pri platbe vopred. Zľava sa vzťahuje na kolekcie: Baby Cotton, Champion Racer, Mocha, Black, Dark Metal a Romantic. Pre odpočítaní zľavy stačí zadať v košíku promo kód - PROMO 10

Detská izba Champion Racer - moderná detská kolekcia nábytku s prostredie sveta závodných áut. Najobľúbenejším prvkom tejto kolekcie je posteľ v tvare auta. Absolútnou špičkou sú auto postele GTS s komfortným koženým čalúnením.

Kolekcia detského nábytku Baby Cotton je vďaka svojej neutrálnej farebnosti vhodná do izby pre chlapčeka, pre dievčatko aj pre súrodencov.

Kolekcia Mocha má dezén svetlého dreva, ktorý rozjasní každý interiér študentskej i detskej izby.

Praktická, neobyčajná, nezávislá a šik, to je kolekcia Black. S touto študentskú kolekciou nábytku vytvoríte svet pre mladých, ktorý s nimi bude držať krok. kombinácia textúry dreva a čiernej farby vytvára na nábytku jedinečný vzor. Moderný dizajn a funkčnosť sú vlastnosti, ktorých si všimnete hneď na prvý pohľad.

Dark Metal je moderný nadčasový nábytok pre mladých. Nábytok čiernej farby so všetkými modernými vymoženosťami ocení každý teenager.

Romantic - nábytok je ladený do obľúbených dievčenských farieb, krémovo bielej so svetlo ružovými doplnkami Dream. Kvalitný detský nábytok od firmy Cilek má moderný dizajn štylizovaný do izby pre dievča. Dievčenské izba Romantic vytvára krásne a útulné prostredie pre každú mladú slečnu.

sleva10-12