úložný priestor v detskej izbe

Pýtate sa kam so všetkými tými hračkami a školskými potrebami v detskej izbe? Sú rôzne riešenia, kam skryť a schovať všetko čo je potrebné. Napríklad detské postele s úložným priestorom, taburetky, detské komody a skrine. Niektoré z týchto skrýš sa vám budú hodiť hlavne Matela v detskej izbičke málo miesta a veľa vecí. Potřebujeteli šetriť miestom, určite využijete posteľ s úložným priestorom.
Do izby pre dievča
Posteľ Romantic Base má úložný priestor pod matracou, posteľ sa ľahko nadvihne pomocou výklopného mechanizmu.
Druhou variantou je posteľ s výsuvnou zásuvkou výsuvná posteľ Romantic, ktorá môže fungovať bez matrace ako úložný priestor, alebo s matracou ako prístelka. V izbičke s komplikovanými dispozíciami, môžete využiť šatníkovú skriň Flora rohovú. Ďalším tajným úložiskom detských hračiek je taburetiek Puffy Flora ružový alebo modrý.
Do izby pre chlapca
Pirátska truhla s úložným priestorom Bedna Black Pirate skryje všetky poklady( v reči rodičov " neporiadok " ).
Aj pre chlapcov ponúkame postele s úložným priestorom - Posteľ vysúvacia Black Pirate a s výklopným mechanizmom Black Pirate Base. Milovníci rýchlych áut určite ocenia šatníkovú skriňa Champion Racer, ktorá vyzerá ako ozajstná garáž. Ak má vaše dieťa veľa písacích a výtvarných potrieb kúpte mu nadstavec k písaciemu stolu, kam sa mu všetko zmestí - Nadstavec k písaciemu stolu Royal.
 
studentska-satnova-skrina-black

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie