Odoberajte newsletter a získajte zľavu 5% na Váš nákup!

Detská izba v podkroví

Detská izba v podkroví a jej zariaďovaní nemusí byť zložitou záležitosťou, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Nápomocná Vám môže byť napríklad naša služba vytvorenie 3D návrhu zadarmo, kde za Vás vyriešime problémy s umiestnením detského nábytku vzhľadom k šikminám v podkroví. Každý takýto priestor je veľmi individuálny, preto je potrebné sa mu takto venovať. Všeobecne však platí, ak zariaďujete detskú izbu v podkroví, nasledujúce pravidlá. 

Na steny voľte svetlejšie tóny farieb, nedoporucujem tapety s výrazným vzorom, ktoré jednak nevyniknú a jednak budú priestor opticky zmenšovať. Okrem šatňové skrine nevyberajte žiadne vysoké prvky, ideálnym úložným priestorom sú nízke skrinkykomody a nikyPísací stôl správne umiestnite vzhľadom k dopadajúcim slnečným lúčom tak, aby bol dostatočne osvetlený a zároveň si dieťa netienilo na pracovnú plochu stola. Využite priestor pod posteľou (napr. vysúvacie postele), získate tak úložný priestor, ktorý nebude zaťažovať vzdušnosť interiéru.

moderna-studentska-izba-dynamic

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie