Odoberajte newsletter a získajte zľavu 5% na Váš nákup!

Zvýšená posteľ 90x200 cm so schodmi SET Mocha Studio

Kód: 20.30.1413-1414-1415-1416-1418.00
Novinka
Značka: Cilek
1 149 €
2 - 8 týždňov

Zvýšená posteľ 90x200 cm so schodmi Mocha Studio set so skriňou a stolom

- set sa skladá zo spodného rámu, hornej postele, schodov, písacieho stola a šatníkovej skrine

- súčasťou postele doskový perforovaný rošt delený na tri časti

- rozmer lôžka je 90x200 cm (matrace nie je v cene)

- matrac odporúčame originál Cilek Bamboo+ 90x200x16 cm alebo Bamboo+ 90x200x19 cm

- schody je možné umiestniť vpravo aj vľavo (výška nášľapu 30 cm)

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyvýšená posteľ 90x200 cm so schodmi, šatníkovou skriňou a písacím stolom Mocha Studio

Vyvýšená posteľ so schodmi

Zvýšená posteľ a poschodová posteľ pre 3 deti sú dvoma základnými zostavami multifunkčného nábytku Studio. Tri osobité a nadčasové dekory na zariadenie interiérov v bytoch, domoch, chatách, chalupách alebo penziónoch. Prírodný dekor dub použitý pri kolekcii Mocha Studio, elegantný dekor bielej pri rade White Studio 

Horná posteľ má spaciu plochu o veľkosti 90x200 cm a nosnosť 130 kg. Súčasťou tejto zvýšenej postele je na jej prednej strane kovová zábrana. Vzhľadom na tieto parametre je tak vhodná pre menšie i väčšie deti, študentov i dospelé osoby. Hornú posteľ je možné umiestniť na podlahu a tak ju využiť napr. ako samostatnú študentskú posteľ. Súčasťou zvýšenej postele je aj prenosná polica na knihy alebo iné predmety. Spojením hornej postele a spodného rámu zostavíme vyvýšenú posteľ s úžasným voľným miestom pod posteľou, ktoré ocenia hlavne menšie deti pri hrách a zábave. V ďalšom období vývoja detí je možné tento priestor využiť na umiestnenie písacieho stola, skrine alebo napríklad úložných boxov. K jednoduchému a bezpečnému prístupu k hornému lôžku slúžia schody s úložným priestorom uzavretým dvierkami. Horná posteľ, spodný rám a schody sú spolu pevne spojené. Týmto je docielená maximálna pevnosť a stabilita celej zostavy. Alternatívou ku schodom je kovový rebrík, ktorý je možné umiestniť (rovnako ako schody) na pravú aj ľavú stranu zvýšenej postele Mocha Studio.

Vyvýšená posteľ so stolom a skriňou

Funkčnosť a s tým spojená úspora miesta v detskej izbe alebo izbe pre študenta sú hlavnými prednosťami zostavy Mocha Studio. Písací stôl pod vyvýšenú posteľ Mocha Studio s pracovnou plochou o rozmere 98x57 cm a pracovnou doskou v štandardnej výške 75 cm je vhodný pre malých aj veľkých. Pod pracovnou doskou v celej šírke stola je umiestnený šuplík s tlmeným dojazdom, ktorý je vo vnútri rozdelený na tri priehradky pre lepšiu organizáciu písacích a iných potrieb. Na uloženie ďalších potrieb je v spodnej časti písacieho stola umiestnená užšia polička. Stôl je primárne určený na umiestnenie pod zvýšenú posteľ a to hlavne z dôvodu úspory miesta v izbe pre deti. Je možné ho ale samozrejme umiestniť kdekoľvek sa bude hodiť. Ďalším prvkom tejto zostavy je detská šatníková skriňa Mocha Studio s tromi policami, šatníkovou tyčou a tlmeným dovieraním dverí, ktoré sú navrhnuté ako bezúchytkové. Vnútorné usporiadanie políc a šatníkovej tyče poskytuje dostatok priestoru na uloženie rôzneho druhu oblečenia.

Ďalšie možné zostavy nábytku Mocha Studio

Jednotlivé prvky funkčného a modulárneho nábytku Mocha Studio je možné ľubovoľne kombinovať podľa toho, aká veľká je miestnosť, pre koľko detí je izba určená a tiež napríklad podľa veku detí. Tu je uvedený zoznam aspoň základných zostáv zvýšených postelí zo série Mocha Studio: poschodová posteľ s úložným priestorom pre 3 deti, poschodová posteľ so stolom, zvýšená posteľ so schodmi, skriňou a stolom, poschodová posteľ do tvaru L so stolom a ďalšie. Tieto zostavy je možné doplniť o ďalšie nábytkové prvky zo série detského nábytku Mocha, vyrábaného v prírodnom dekore dub.

Dodatočné parametre

Kategória: Vyvýšené postele
Šírka: 247 cm
Výška: 190 cm
Hĺbka: 95 cm
Materiál: MDF dub
Záruka: 5 rokov
Pohlavie: chlapci a dievčatá
Nosnosť: 130 kg
Katalogové číslo: 20.30.1413.00+20.30.1414.00+20.30.1415.00+20.30.1416.00+20.30.1418.00