Študentský nábytok do izby pre teenagera

Do izby pre teenagera teenagerov, teda pre deti vo veku cca 12 - 18 rokov, odporúčame z nášho sortimentu predovšetkým nasledujúce kolekcie študentského nábytku. Tieto série sú moderné ako po stránke dizajnovej, tak aj funkčné. Tu je rozdelenie podľa pohlavia dieťaťa/detí.

Do izby pre dievča/dievčatáActive White - biely nábytok so striebornými detailmi, Ruby - kombinácia lesklej bielej a vínovej, Romantic - štýlová izba v zámockom duchu, Max-i - efekt farebných otvorených políc na neutrálnom korpusu nábytku.

Do izby pre chlapca/chlapcovStr8.up - ​​atraktívna kombinácia šedej a krémovej, Captain - tmavý dezén dreva s námorníckymi kovovými detailmi, Chill out - výrazne lineárny štýl, podčiarknutý farebnými pásmi v ľubovoľnom odtieni.

Do izby pre súrodencov (dievča a chlapec): Fresh - rôzne farebné variácie pre rozdelenie izby na dievčenskú a chlapčenskú časť, Ella - nábytok vo sviežej limetkovej farbe, pre konzervatívnych jedincov i v dezénu dreva, Loop - modulový nábytok s rozsiahlym počtom elementov oceníte v malých miestnostiach.

flora-studentska-izba-pre-dievca

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie