Odoberajte newsletter a získajte zľavu 5% na Váš nákup!

Premena detskej izby 2

Máme tu pre Vás sľubované pokračovanie premeny detskej izby. Dnes nás čaká zaujímavejšia časť, využitie kvalitného a nadčasového detského nábytku. Premena tak stojí pár eur a výsledok je úžasný! Len pre pripomenutie, jedná sa o detskú izbu o veľkosti 12 m2, plánovanú pre trojročného chlapca, ktorému je teraz 14 rokov. Neoklamali sme malého chlapca o hravosť interiéru a ako teenager bude mať naozaj cool izbu. Všetky prvky sú zvolené tak, aby konštrukčne, funkčne aj dizajnovo zodpovedali obom vekovým skupinám. Nebudete veriť, ako originálne bude vyzerať posteľ auto aj v izbe pre teenagera.

Prvky, ktoré zostali zachované:

Nábytok značky Cilek z kolekcie Active White (dvojdverová šatníková skriňapísací stôlknižnicakomoda), ďalej biela posteľ auto z radu Champion Racer(v ponuke aj v červenej, čiernej, žltej a ružovej) a z tej istej série nočný stolíkstolička a svietidlo.

 Postel_auto_GTI_b_l_4

 

Pre premenu detskej izby na izbu pre teenagera teda stačilo iba novo vytapetovať a obmeniť bytový textil (obliečkyzávesy, odstrániť detský koberec).

Doplnky_nov_

 

 

Záver dnes nechávam na Vás, dôkladne pri zariaďovaní detskej izby zvážte, ktorá premena pre Vás v budúcnosti bude perspektívnejšie.

romantica-studentsky-nabytek-pro-divky

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie