Detský nábytok pre chlapcov

Detský nábytok Cilek, ktorý je určený do izieb pre chlapcov, spoznáte na prvý pohľad. Nevyznačuje sa totiž iba výberom farieb, ako tomu býva u iných výrobcov. Tematicky zamerané detské izby sú nielen krásne, ale tiež pomáhajú pri rozvoji fantázie, a teda aj prispievajú k psychickému rozvoju dieťaťa. Detský nábytok z našej ponuky je určený deťom vo veku od troch rokov. Tomu je prispôsobený tak konštrukčne, tak aj svojim dizajnom. Ak sa zameriame na cieľovú skupinu užívateľov avizovanú v názve tohto článku, vyberať môžete z týchto nábytkových radov:

Champion Racer - izbička, ktorá ponúka dokonale prepracovanú, osvetlenú a ozvučenú detskú posteľ auto (v piatich farebných prevedeniach), aj perfektne riešené detaily ostatných nábytkových prvkov. Samozrejmosťou sú doplnky v rovnakom štýle.

Black Pirate: táto pirátska detská izba sa stala hitom už počas jej uvedenia na trh a jej obľuba stále stúpa. Špeciálna povrchová úprava nábytku, kovové a kožené detaily, to je len malá ochutnávka z popisu tohto detského nábytku pre chlapcov. Okrem bežnej detskej postele môžete zvoliť pre spánok svojich detí aj posteľ loď.

Racecup: dievčatám vstup zakázaný! Izba v červenej a šedej farbe pre milovníkov rýchlych áut. Za povšimnutie stoja predovšetkým posteľ auto Racecup Friend, ktorej súčasťou je veľmi originálne riešená prístelka pre prespanie kamaráta.

 Football -  Originálna detská izba je snom každého malého chlapca, tak prečo im ho nedopriať s kolekciou detského nábytku FootballPísací stôl ako futbalová bránka a koberec ako naozajstné ihrisko nadchne každého malého futbalistu.

postel-lod-pre-pirata

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie