Detský nábytok biely White novinka

Vypočuli sme priania rodičov, ktorí túžili po bielom detskom nábytku, a ponúkame Vám v sekcii detských izieb novú kolekciu White. Biela farba nikdy nevychádza z módy, je univerzálna v kombinácii s ďalšími farbami, presvetľuje a opticky zväčšuje interiér. S bielym nábytkom dokážete v detskej izbe takmer zázraky. Rad detského nábytku White však nie je len biely - hravosť získal vďaka originálnym farebným úchytkám z plexi (Plexiglas s pieskovou úpravou). Aktuálne sú vyrábané v desiatich tvaroch a piatich farbách. Kreativite sa medze nekladú, takže si ich môžete aj rôzne nakombinovať. Ako konštrukčný materiál bolo použité biele lamino v rôznych hrúbkach (podľa požadovanej pevnosti). Všetky nábytkové prvky sú rozmerovo dimenzované tak, aby ich deti mohli používať dlhú dobu. Starším deťom vzhľad detskej izby ľahko premeníte novou výmaľbou, úchytkami a doplnky. Kvalita, bezpečnosť, funkčnosť a kreativita - to sú hlavné piliere, na ktorých musí stáť nábytok pre deti, aby sa mohol zaradiť do portfólia Hezkého detského nábytku.

Rad White ponúka širokú škálu prvkov, preto Vám predstavíme len niektoré z nich. Za zmienku iste stojí zvýšená posteľ White W-POV, ktorá poskytuje okrem lôžka samotného tiež úložný priestor a hrací kútik. Písací stôl White W-SVS je výškovo nastaviteľný, teda s dieťaťom doslova porastie. Úložný nábytok je koncipovaný tak, aby spolu jednotlivé otvorené aj uzavreté moduly výškovo korešpondovali. Zaujímavý je tiež interaktívny vešiak White W-VES, ktorého súčasťou sú výrezy z plexi - ty dieťa na vešiak nasadzuje a vzniká farebný strom.

image 1

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie