Odoberajte newsletter a získajte zľavu 5% na Váš nákup!

Študentská šatníková skriňa dvojdverová Trio

Kód: 20.40.1001.00
Značka: Cilek
452 €
Skladom

Dvojdverová šatníková skriňa do študentskej izby

- vnútorné vybavenie skrine: 1x polica,  šatníková tyč, 1x zásuvka

- možné rozšíriť o vonkajši vešiak 20.40.1005.00, skrinku 20.40.1003.00 alebo niku 20.40.1004.00 (tú možno umiestniť aj vnútri skrine)

- pneumatické brzdy pántov dverí a tlmenie dorazu zásuvky

Detailné informácie

Podrobný popis

Šatníková skriňa do študentskej izby Trio

Moderný nábytok do študentskej izby patrí a páčiť sa iste bude chlapcom aj dievčatám. Šatník Trio svojim dizajnom plne zodpovedá celej tejto kolekcii študentského nábytku. Študentská kolekcia Trio Vás na prvý pohľad zaujme svojou originalitou a maximálnym využitím každého najmenšieho kúsku. Je moderná a predovšetkým nadčasová, teda vhodná pre školákov i mladých dospievajúcich ľudí.

Dvojdverová šatníková skriňa Trio ponúka dostatok úložného priestoru - šatníková tyč, policu a priestrannou zásuvku v spodnej časti skrine. Na vnútornej i vonkajšej strane dverí sú praktické vešiačiky na zavesenie všelijakých nenahraditeľných drobností. K študentské šatníkovej skrini Trio môžete dokúpiť vonkajšie vešiak na oblečenie alebo niku Trio, ktorú je možné vložiť do vnútra skrine a tým ešte rozšíriť úložný priestor.

Záruka kvality vrátane certifikácie GS je u nás samozrejmosťou. Nábytok z našej ponuky je špičkovej kvality s predĺženou zárukou 5 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Študentský nábytok Trio
Šírka: 101 cm
Výška: 203 cm
Hĺbka: 54 cm
Materiál: MDF
Záruka: 5 rokov
Katalogové číslo: 20.40.1001.00

Trio