Odoberajte newsletter a získajte zľavu 5% na Váš nákup!

Detská posteľ loď veľká 90x190 cm Pirate

Kód: 20.13.1308.00
Značka: Cilek
612 € –10 % 550 €
Skladom

Novinka! Detská posteľ loď z kolekcie Pirate nesmie chýbať v žiadnej pirátskej izbe.

- rozmer lôžka: 90x190 cm, matrac objednávajte v sekcii Doplnky - matrace (nie je v cene)

v cene postele je kvalitný perforovaný doskový rošt

- doporučujeme zakúpiť tiež výsuvnú posteľ 20.13.1303.00 - veľký úložný priestor alebo s matracom ako prístelka pre príležitostné prespanie

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská posteľ loď Pirate

Nastupovať, vyrážame. Konečne je tu detská posteľ loď z kolekcie tematického nábytku pre chlapcov Pirate, ktorá je dokonale prepracovaná do podoby pirátskeho korábu. Kúpte novú detskú posteľ Pirate svojim malým pirátom, zamilujú si ju. Veľa hier plných dobrodružstiev si s pirátskou posteľou užijú počas dňa a v noci s nimi odpláva do ríše snov.

Detská posteľ loď zaistí bezpečný spánok aj tých najmenších pirátov, pretože má zvýšené bočné strany. Posteľ loď je vhodným riešením pri prechode z detskej postieľky na klasickú posteľ. Dokonale prepracované plastické detaily - predok lode, okienko z kajuty, kanóny vystupujúce z podpalubia a lodná plachta upevnená na sťažni na čele postele z nej robia naozaj originálny kus nábytku. Veľkosť lôžka detské postele je 90x190 cm. Rošt je kvalitný, vyrobený z perforovaných dosiek na spevnenom kovovom ráme (možno kombinovať so všetkými typmi matracov Cílek).

Hlavným materiálom kostry postele je MDF doska, textilné časti sú vyrobené z nehorľavého materiálu. Plastické časti sú vyrobené z termoplastu (ABS) metódou vstrekovania. Všetky kovania aj iné kovové časti majú elektrostatickou a antikoróznu povrchovú úpravu. Samozrejmosťou je splnenie všetkých bezpečnostných a hygienických noriem a podmienok s GS certifikáciou.

Detskú posteľ loď odporúčame oživiť detským prikrývkou Pirate, ktorý je špeciálne vydekorovaný k tejto pirátskej posteli. V ponuke nájdete aj kompletné vybavenie do pirátskej izby pre chlapca. Doprajte Vášmu chlapčekovi detskú izbičku v pirátskom štýle a jeho dobrodružstvá piráta a námorníka môže začať!

Dodatočné parametre

Kategória: KVALITNÝ DETSKÝ NÁBYTOK
Šírka: 105 cm
Výška: 183 cm
Hĺbka: 241 cm
Materiál: kostra: MDF ; tvarované časti: termoplast (ABS a PS)
Záruka: 5 rokov
Pohlavie: chlapci
Nosnosť: 100 kg
Katalogové číslo: 20.13.1308.00

Pirate