Odoberajte newsletter a získajte zľavu 5% na Váš nákup!

Detská knižnica Champion Racer

Kód: 20.35.1505.00
Značka: Cilek
278 €
Skladom

Knižnica do itby pre chlapca z kolekcie detského nábytku Champion Racer.

- štyri police

- priestranná skrinka (vo vnútri 1 polica)

- vhodná na ukladanie knižiek, hračiek a školských pomôcok

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská knižnica pre chlapca Champion Racer

Uložiť v detskej izbe hračky, knihy, školské potreby alebo drobné ošatenie tak, aby bolo všetko prehľadne usporiadané a aby boli veci dosiahnuteľné aj pre menšie deti neni jednoduchá úloha pre žiadneho rodiča. Knižnica pre deti z nábytkovej rady v štýle závodných áut Champion Racer od špecialistu na detský a študentský nábytok firmy Cílek uspokojí každého, kto chce svojim deťom zariadiť izbičku nielen funkčným ale zároveň aj inšpiratívnym detským nábytkom.

Detská knižnica v dizajne červenej farby a odtieňa antracit doplnená o metalické úchytky a dekoratívne polepy, ktoré ešte viac zvýraznia nádherný vzhľad knižnice, má v spodnej časti uzavretý úložný priestor rozdelený policou a v hornej časti otvorené police rôznych veľkostí. Poskytne tak naozaj variabilný priestor pre uloženie všetkého potrebného v detskej izbe. Umiestnením knižnice napr. vedľa detského písacieho stola poskytnete Vášmu malému školákovi komfortný pracovný priestor na prípravu do školy.

Knižnica pre deti Champion Racer je navrhnutá a vyrobená v súlade s najprísnejšími kritériami pre bezpečnosť detského nábytku. Dôkazom je certifikát GS a 5-ročná záruka na výrobok.

Dodatočné parametre

Kategória: Detská izba pre chlapca Champion Racer
Šírka: 70 cm
Výška: 187,5 cm
Hĺbka: 35 cm
Materiál: MDF, tvarované části: termoplast (PS)
Záruka: 5 rokov
Pohlavie: chlapci
Nosnosť políc: 12 kg
Katalogové číslo: 20.35.1505.00

Champion Racer