Odoberajte newsletter a získajte zľavu 5% na Váš nákup!

Nábytok pre teenagerov

Nábytok pre teenagerov (cca vek 12 - 18 rokov) je nábytkovou skupinou, ktorá sa radí za detský nábytok a pred nábytok pre študentov. Jeho špecifickosť spočíva najmä v individualite interiéru podľa povahy dospievajúceho dieťaťa. V teenagerskej izbe sa prejavujú záujmy, životný postoj, hudobné i módne preferencie jedinca. Na týchto základoch je potom postavený výber nábytku a dodekorování interiéru, čo by malo byť aspoň čiastočne v réžii dieťaťa. Izba pre teenagera je v konečnom výsledku originálnym odrazom jeho osobnosti.

Po funkčnej a konštrukčnej stránke odpovedá nábytok pre teenagerov prvkom pre študentskú izbu. Nemali by tu chýbať nasledujúce elementy: posteľ (ideálne 120x200 cm), písací stôl s dostatkom úložného priestoru (pod pracovnou plochou, nástavec na písací stôl alebo kontajner na kolieskach), šatníková skriňa s praktickým vnútorným členením na šatníkovú a policovú časť, komoda (v dievčenskej izbe so zrkadlom), knižnica s otvorenými policami a kvalitná stolička na kolieskach. Ďalej odporúčame zakúpiť pod posteľ vysúvacie lôžko, pretože je v tomto veku často vyhľadávané prespávanie kamarátov a kamarátiek.

moderna-studentska-izba-dynamic

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie