Odoberajte newsletter a získajte zľavu 5% na Váš nákup!

Moderná študentská izba

V dnešnom článku sa dočítate, ako vyzerá taká moderná študentská izba a čím sa vyznačuje moderný študentský nábytok. Zo všetkého najskôr by sme si mali správne definovať pojem moderný. Veľmi často totiž dochádza k zámene s termínom módny, ktorý značí vizuálny trend poplatný súčasnosti, bez ohľadu na ostatné vlastnosti výrobku. Moderným nábytkom chápeme, že pri jeho výrobe používame najnovších technológií, kvalitných materiálov a aktuálnych ergonomických poznatkov. Každý prvok v interiéri musí byť funkčný a zodpovedať potrebám danej vekovej skupine užívateľov (tj veku 13 - 24 rokov). Čo by teda v modernej študentskej izbe nemalo chýbať?

 

1) Študentská posteľ

O rozmeroch min. 90x200 cm, optimálne však 120x200 cm (dĺžka môže byť aj predĺžená, ak je predpoklad, že Vaša dcéra / Váš syn dorastú do výšky viac ako 185 cm). Neoddeliteľnou súčasťou je tiež kvalitný matrac a zabúdať by sme nemali ani na nočný stolíkŠtudentská posteľ neslúži len na spánok, ale aj na relaxáciu a učenie, preto jej výberu venujte naozaj veľkú pozornosť.

2) Písací stôl

Prispôsobený používanie notebooku / počítača - zdierka na kabeláž, pozor na správne umiestnenie v izbe. Veľká pracovná plocha (min. 60x125 cm), dostatok úložného priestoru na školské potreby - zásuvky, skrinky, police.

3) Úložný nábytok

Priestorná šatníková skriňa, členená na šatníkovú a policovú časť, s vystuženou konštrukciou a kvalitným kovania. Komoda pre ukladanie drobného prádla, textilných doplnkov, s pojazdy s vyššou nosnosťou. Ďalej individuálne nadimenzované úložné priestory podľa potrieb jedinca - knižnicenástenné policeskrinky, atď.

moderna-studentska-izba-dynamic

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie