Odoberajte newsletter a získajte zľavu 5% na Váš nákup!

Detská zvýšená posteľ Montes Natural

Kód: 20.76.1305.00
Výpredaj
Značka: Cilek
399 €
Skladom

Zvýšená detská posteľ 90x200 cm Montes Natural 

- v cene postele je kvalitný perforovaný doskový rošt na spevnenom kovovom ráme

- rozmer matraca je 90x200x13cm (matrac nie je v cene)

- odporúčame originál Cilek matrac Bamboo+

- ideálne riešenie do menšieho interiéru - možné doplniť o ďalšie prvky - nika, komoda

- doporučené príslušenstvo - vankúš, tunel, opona (všetko v troch farebných prevedení)

POSLEDNÝ 1 KUS!

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská zvýšená posteľ Montes Natural 

Detský nábytok Montes je navrhnutý podľa princípov Montessori. Je veľkostne prispôsobený potrebám dieťaťa, pričom je kladený dôraz na jednoduchú manipuláciu s ním. Rozvíja predstavivosť detí a podporuje ich zdravý vývoj. Je vyrábaný v dekore svetlý dub ako Montes Natural a bielej farbe ako Montes White.

Stredne vyvýšená detská posteľ Montes Natural v dekore svetlého duba je vyrábaná v súlade s medzinárodnými štandardmi pre bezpečnosť a ergonómiu. Spacia plocha o rozmere 90x200 cm poskytuje dostatok miesta na spanie aj hry. Rebrík, ktorý môže byť umiestnený na ľavej alebo pravej strane zvýšenej postele, je rozmerovo navrhnutý tak, aby ho deti ľahko uchopili.

Zvýšená detská posteľ s priestorom z radu Montes Natural je multifunkčná. Je preto možné ju doplniť o niekoľko textilných alebo nábytkových prvkov.

Vyvýšená detská posteľ Montes s textilnými doplnkami

Textilné doplnky k zvýšenej posteli pre deti sú vyrábané v troch pastelových farbách: ružovej, zelenej a béžovej. Stan v tvare tunela je možné umiestniť na posteľ, kde vytvorí pokojné miesto na spanie alebo na zem. Takto sa môže stať kúzelným a tajuplným miestom na detské hry a zábavu. Pomocou textilných závesov k posteli je možné vytvoriť veľmi útulný a magický priestor priamo pod zvýšenou posteľou. Okrúhly mantinel, ktorý je možné umiestniť na boky zvýšenej postele, je ďalším pútavým doplnkom do detskej izby.

Zvýšená detská posteľ Montes s úložným priestorom

Veľké množstvo prvkov z radu Montes Natural vám poskytne značnú voľnosť pri zariaďovaní detskej izby. Detská komoda, detská knižnica a nika sú prvky, ktoré je možné umiestniť pod vyvýšenú posteľ Montes Natural. Vzhľadom na ich ľahkú prístupnosť tak aj tieto úložné priestory prispejú k správnemu vývoju dieťaťa. Poslúži na uloženie hračiek, vzdelávacích pomôcok alebo drobného ošatenia. Ďalším praktickým prvkom je závesná priehradka na uloženie knižiek, písacích a kresliacich potrieb a ďalších drobných predmetov. Priehradku je možné ľahko zavesiť na okraj vyvýšenej postele.

Dodatočné parametre

Kategória: Detské postele
Šírka: 208 cm
Výška: 111 cm
Hĺbka: 102,5 cm
Materiál: MDF bielený dub
Záruka: 5 rokov
Pohlavie: chlapci a dievčatá
Nosnosť: 130 kg
Katalogové číslo: 20.76.1305.00