Študentský nábytok v bielej

Detský a študentský nábytok v bielej farbe má niekoľko výhod . Veľmi dobre sa kombinuje s existujúcim nábytkom a hodí sa k nemu všetky doplnkové farby. Biela farba celkovo zväčšuje priestor a presvetľuje interiér. Výhodou je tiež to, že pomocou doplnkov a s relatívne malými nákladmi môžete izbu veľmi výrazne obmeniť.

 White

Táto kolekcia má veľmi moderný dizajn , zaujímavý hlavne v detaile. Matné strieborné detaily ( madlá, čelo postele, ozdobné pyramídky ) ozvláštňujú a veľmi nenápadne zjednocujú celú kolekciu. Trojdverová šatníková skriňa Active White je veľmi priestranná a praktická so zrkadlom uprostřed. Postel Active White je zaujímavá hlavne pre svoje , až futuristické , detaily .

Loop

Nábytok Loop je kombináciou bielej farby a dezénu dreva , je moderný a zároveň účelne navrhnutý - rohová sústava šatníková skriňa Loop vyrieši váš problém s úložným priestorom . Táto kolekcia sa univerzálne hodí ako do izby pre dievča tak do izby pre chlapca - napríklad posteľ Loop .

White Chocolate

Je najnovší z našich bielych kolekcií . Ako doplnková farba je tu použitá krémovo béžová , farba bielej čokolády . Kolekcia je veľmi dobre kombinovateľná s rôznymi obľúbenými farebami a štýly vášho dieťaťa . Kúpte si napríklad posteľ White Chocolate do izby pre teenagera .

izba-pre-studenta-white

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie