Študentská šatníková skriňa 1-dv Str8.up HE451-L

Kód: SATNI SKRIN 1-DV STR8.UP HE451-L
Značka: Rudolf
450 €

Kompaktný vonkajší tvar jednodverové šatníkové skrine Str8.up zaručuje, že využijete naozaj každý centimeter, ktorý jej v izbe venujete.

- vnútorné členenie: päť pevných políc

- je možné objednať ľavé alebo pravé otváranie dverí

- výber zo štyroch dekorov: Cream, Rock grey, Maple sand a Plumwood

- stredový pás dverí bez príplatku vo vybranej RAL farbe, vzor uni, bamboo alebo spider 

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednoduchá šatníková skriňa je elegantným a kvalitným riešením pre uskladnenie Vášho oblečenia a ďalších drobných vecí. Vnútorný priestor skrine je rozdelený piatimi nastaviteľnými policami. Vďaka svojej veľkosti je možné skriňu umiestniť do malých výklenkov a tým využiť priestor izby do posledného milimetra. Stredový pás dverí je možné farbou alebo vzorom prispôsobiť presne tak, aby ladil so zvyškom vybavenie Vašej študentskej izby. Zatváranie dverí obstaráva veľmi kvalitné kovanie, ktoré zároveň dobržďují dvere a zabraňujú tak poškodeniu alebo opotrebeniu skrine vplyvom prudkého zatváranie.

V sérii Str8.up je možné vyberať zo širokej škály prvkov vo viacerých farebných odtieňoch a rôznych rozmeroch. Pre bližšie informácie využite e-katalóg (Str8.up katalóg brožúra; Str8.up katalóg technický) alebo nás prosím kontaktujte mailom na info@hezkydetskynabytek.cz alebo telefonicky na tel. +420 774 126 964.

Dodatočné parametre

Kategória: Študentský nábytok Str8.up
Šírka: 45 cm
Výška: 211 cm
Hĺbka: 40 cm
Materiál: MDF
Záruka: 2 roky
Katalogové číslo: HE451-L