Školský batoh Space Beckmann 2019

Kód: PR00471
Značka: Beckmann
119 €

Školský batoh Space Beckmann 2019

 - extrémne vysoká kvalita materiálov - vysoko odolné

 - impregnovaný materiál - vode odolný

 - nosnosť 8 kg

- vhodné pre 1 - 3 triedu

Detailné informácie

Podrobný popis

Školský batoh Space Beckmann 2019

Školské batohy Beckmann sú vyvíjané a testované v spolupráci s fyzioterapeutmi a chiropraktikmi a patrí medzi tie najľahšie na trhu (940 g). Firma Beckmann umiestnila na batoh tiež blikajúce diódové svetielko, ktoré chránia dieťa v hmle aj šere je naozaj pre bezpečie vášho dieťaťa dôležitým prvkom. Nie je nutné dobíjať - batéria vydrží niekoľko rokov. Po všetkých stranách batohu sú umiestnené vysokoreflexní prvky zaisťujúca bezpečnosť aj v šere.

Pri veľmi silnom daždi nájdete vo veku tiež pláštenku s vysokoreflexními prvkami, ktorú cez batoh rýchlo a ľahko pretiahnete. Popruhy sú mäkko polstrované s možnosťou horného pritiahnutie k chrbtu. Široký polstrovaný bedrový pás a výškovo nastaviteľný hrudný pás zabráni padaniu popruhov z ramien pri behu alebo dlhšej chôdzi. Chrbtová časť je mäkká a perfektne odvetraná - deti nebudú mať mokrá chrbát. Originálne hliníková lišta v chrbtovej časti batohu, ktorú možno vytiahnuť (aj kvôli pranie) a vytvarovať podľa chrbta, zaisťuje pevnosť a zdravé nosenie batohu. Navyše celá konštrukcia výrazne odľahčuje záťaž na chrbát dieťaťa.

Do batohu uložíte všetko, čo prváčik potrebuje. 22 litrový obsah poskytuje dostatok miesta a jednokomorový priestor je ideálne. Prváčik nepotrebuje viac komôr - viete sami aké to je hľadať niečo v batohu. Tento priestor má dizajnovú podšívku a nájdete tu väčšiu kapsu na veľké zošity a novo kapsu na ipad, mobil a pod. Celý obsah pritiahnete k chrbtu originálnym uťahovacím systémom, aby obsah batohu nepřevažoval dieťa dozadu. Kvalita, dizajn, ergonómia, bezpečnosť i zdravie - to je Beckmann.

Dodatočné parametre

Kategória: ŠKOLSKÉ BATOHY
Šírka: 24 cm
Výška: 41 cm
Hĺbka: 18 cm
Materiál: extrémne vysoká kvalita - vysoko odolný
Záruka: 2 roky
Katalogové číslo: Pr00471