Písací stôl s nástavcom concept Champion Racer

Kód: 20.35.1101.00
Zľavová akcia
Značka: Cilek
719 € –15 % 609 €

Kolekcia detského nábytku pre chlapcov Champion Racer.

- ovládací panel s USB adaptérom na stole

- Elektronicky osvetlené indikátory

- zabudované osvetlenie s dotykovým čidlom

- veľká pracovná plocha

- dostatočný úložný priestor v nadstavci písacieho stola

Detailné informácie

Podrobný popis

Detský písací stôl pre chlapcov Champion Racer

Detský písací stôl pre chlapca Concept z rady detského nábytku Champion Racer vytvorí pocit, že sedíte v sedadle pretekárskeho auta. Písanie úloh, čítanie alebo napríklad kreslenie sa potom nemusí stať nutnosťou ale zábavou. Či už máte doma predškoláka alebo malého školáka, detský písací stôl v štýle pretekárskeho auta sa stane príjemným miestom v každej detskej izbe pre chlapcov. Písací stôl pre školákov Concept, ktorého súčasťou je aj nadstavec k písaciemu stolu, je vybavený dostatočným úložným priestorom pre knihy, učebnice, zošity a ďalšie školské pomôcky. Na jeho pravej strane sú štyri zásuvky a ďalšie zásuvka je umiestnená pod pracovnou doskou písacieho stola. Na ľavej strane písacieho stola je umiestnená sieťová priehradka na časopisy. Nástavec k písaciemu stolu potom možnosti uloženia školských potrieb alebo drobných hračiek ešte rozširuje. Písací stôl pre deti Champion Racer je vyrobený v odtieni antracit v kombinácii s červenou farbou.

Písací stôl pre chlapcov Champion Racer je vyrábaný v súlade s nepřísnějšími kritériami na bezpečnosť a kvalitu. Dôkazom je certifikát GS a 5-ročná záruka.

Detská izba Vášho malého pretekára môžete zariadiť v štýle závodných áut. V rade detského nábytku Champion Racer nájdete nielen detské písacie stoly. Súčasťou izby sa môže stať detská posteľ v tvare auta, detská šatníková skriňa, detská komoda v tvare pumpy, nočný stolík a celý rad doplnkov do detskej izby. Všetko je navrhnuté tak, aby sa detská izba Vášho syna stal prekrásnym miestom pre prácu do školy, hry i odpočinok.

Dodatočné parametre

Kategória: Detská izba pre chlapca Champion Racer
Šírka: 117,3 cm
Výška: 196,5 cm
Hĺbka: 70,7 cm
Materiál: MDF, tvarované části: termoplast (PS)
Záruka: 5 rokov
Pohlavie: chlapci
Katalogové číslo: 20.35.1101.00

Champion Racer