Nočný stolík Yakut

Kód: 20.20.1603.00
Značka: Cilek
92 € –9 %
Nočný stolík Yakut
92 € –9 % 84 €

Nočný stolík Yakut je užitočný v izbičke pre slečnu na postavenie lampičky aj odloženie knižky a ostatných vecí pred spaním.

- dve praktické zásuvky

- originálne nohy nočného stolíka, tvarované z odolného ABS

Detailné informácie

Podrobný popis

Nočný stolík do dievčenskej izby Yakut

Pre odkladanie drobností, okuliarov, knihy či poháre s vodou je nočný stolík v dievčenskej izbe praktickým a zároveň krásnym kúskom nábytku. Kolekcia Yakut je navrhnutá na základe najnovších trendov. Nádherna bielo-malinová izbička očarí každú slečnu, ktorá túži po modernom nábytku. Nočný stolík je malým, ale nenahraditeľným nábytkovým prvkom, a preto nesmie chýbať ani v tejto sérii. Vybrať si k nemu môžete jednu z niekoľkých kúzelných lampičiek. Nočný stolík môžete umiestniť vedľa postele, ktorú v tejto rade nájdete hneď v niekoľkých veľkostiach - 90x190 cm, 100x200 cm aj 120x200 cm.

Vďaka kvalitnému kovanie zásuviek bude ich používanie vždy jednoduché. Tvarované nohy stolíka dávajú vyniknúť jeho kráse a v priestore tak pôsobí nočný stolík naozaj vzdušne. Lesklé prevedenie celej kolekcie je moderne a ľahko udržiavateľné. Výrobca kolekciu Yakut odporúča pre vekovú skupinu 3 - 24 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Nočné stolíky
Šírka: 54 cm
Výška: 54 cm
Hĺbka: 39 cm
Materiál: MDF lesklá biela+rubínová ; ABS
Záruka: 5 rokov
Pohlavie: dievčatá
Katalogové číslo: 20.20.1603.00

Yakut