Detská šatníková skriňa dvojdverová Selena

Kód: 20.55.1001.00
Značka: Cilek
239 €

Detská šatníková skriňa z radu Selena Baby je navrhnutá špeciálne pre drobné oblečenie bábätiek a tých najmenších detí.

- praktické vnútorné členenie + šatníkovej tyče s LED osvetlením

- pneumatické brzdy pántov pre tiché a bezpečné zatváranie dverí

- štýlové keramické úchytky

- strieborné detaily sú vytvorené pomocou technológie UV printu

Detailné informácie

Podrobný popis

DETSKÁ SKRIŇA DO izbičky pre BÁBÄTKO SELENA BABY

Izbička pre bábätko v tom nejněžnějším štýle, aký si len dokážete predstaviť, to je kolekcia detského nábytku Selena Baby. Kam inam uložiť to krásne drobné oblečenie na Vašu práve narodenú princezničku než do špeciálne navrhnuté detskej skrine. Vnútorné členenie je prispôsobené pre maximálne využitie priestoru. Police sú delené na menšie časti, taktiež šatňové tyče sú v skrini dve namiesto jednej. Komfortné technické vybavenie ako je pneumatické dovieranie dverí či LED osvetlenie šatníkovej tyče nechýba ani u tejto skrine.

Typické znaky detského nábytku značky Cílek sú: kvalita, bezpečnosť, funkčnosť, nadčasovosť a originálny dizajn. Vďaka špecializácii iba na vekovú skupinu 0 - 24 rokov sa možno venovať navrhovanie nábytku s maximálnou starostlivosťou. Nábytok je vyrábaný z kvalitných materiálov za použitia najmodernejších technológií, je držiteľom nemeckej produktovej certifikácie GS a záruku naň poskytujeme v dĺžke 5 rokov.

Kolekcia Selena Baby vznikla na základe úspešnosti dievčenského nábytku Selena, rozširuje tak možnosť zariadiť izbu v tomto štýle už od narodenia dievčatka. Postupne je možné doplňovať prvky práve z radu Selena, kde nájdete ďalšie skrine do detskej izby, detské postele, písací stôl pre školáčku a veľa ďalšieho zariadenia, vrátane veľmi obľúbených doplnkov.

Dodatočné parametre

Kategória: Praktická kolekcia nábytku pre dievčatá Selena
Šírka: 97 cm
Výška: 184 cm
Hĺbka: 56 cm
Materiál: MDF biela
Záruka: 5 rokov
Pohlavie: dievčatá
Katalogové číslo: 20.55.1001.00

Selena

Selena Baby