Odoberajte newsletter a získajte zľavu 5% na Váš nákup!

Detská rastúca postieľka s prebaľovacím pultom Mocha Baby

Kód: 20.30.1018.00
Značka: Cilek
419 € –11 %
postylka mocha baby mala
419 € –11 % 374 €
Skladom

Rastúca postieľka z kolekcie Mocha Baby je ideálnym variantom, ak preferujete nadčasovosť izbičky pre bábätko. Nové technické riešenie postieľky pre väčší komfort a variabilitu.

- rozmer ložnej plochy v mimi verzii: 75 x 115 cm, rozmer ložnej plochy vo verzii posteľ: 75 x 160 cm, rozmer prebaľovacieho pultu 80,5 x 42 cm, výška prebaľovacej plochy 86 cm. 

- do postieľky stačí dokúpiť matrac o rozmere 75 x 160 cm

- odporúčame matrac Bamboo+ 

- matrac je uložená po celej dĺžke postieľky a na jej postraniciach je pripevnený prebaľovací pult

- výška priečok od matraca je 52 cm a 32 cm v zníženej pozícii

- postieľka je vhodná pre deti od narodenia až do 10 rokov

- po rozložení odporúčame bočnicu

PRINCÍP: postieľka má 1 polohu perforovaného doskového roštu, 1x pohyblivú bočnicu; na rošte je uložený matrac (75 x 160 x 13 cm), na postraniciach postele je uložený prebaľovací pult; podľa potreby sa postieľka demontuje na samostatnú posteľ a úložný element (viď. obrázok)

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská rastúca postieľka s prebaľovacím pultom Mocha Baby

Detská postieľka a prebaľovací pult v jednom, po prestavenie navyše vznikne úložný element a detská posteľ do veku približne 12-tich rokov veku dieťaťa.

Práve ste si priniesli Vášho drobčeka z pôrodnice, čaká na neho postieľka o vnútornom priestore lôžka 75x115 cm. Teleskopické priečky môžete nechať zatiaľ v nižšej polohe, aby ste sa nemuseli do postieľky toľko predkláňať. Prebaľovací pult máte priamo u postieľky, bábätko nemusíte nikam zložito prenášať. Pod ním je veľa úložného priestoru v dvoch zásuvkách - na oblečenie, detskú kozmetiku a všetko ďalšie potrebné. Bábätku je približne pol roka, takže priečky posuniete do hornej polohy. Akonáhle nebude potrebné prebaľovacieho pultu a pre Vaše dieťa bude ten správny čas výmeny za detskú posteľ, môžete rastúce postieľku podľa montážneho návodu demontovať. Dieťa má teraz vlastnú posteľ 75x160 cm.

Matrac a textílie nie sú súčasťou balenia. Z textílií odporúčame najmä textilnú súpravu do postieľky Natura Baby, Lovely a Sleepy

Dodatočné parametre

Kategória: Detské postieľky pre bábätká
Šírka: 164 cm
Výška: 90 cm
Hĺbka: 84 cm
Materiál: MDF dub
Záruka: 5 rokov
Pohlavie: chlapci a dievčatá
Nosnosť: 80 kg
Katalogové číslo: 20.30.1018.00

Mocha Baby