Odoberajte newsletter a získajte zľavu 5% na Váš nákup!

Detská posteľ auto 90x195 cm BiTurbo biela

Kód: 20.02.1336.00
Značka: Cilek
619 € –6 %
Detská posteľ auto 90x195 cm BiTurbo biela
619 € –6 % 584 €
Skladom

- rozmer lôžka 90x195 cm, v cene postele je kvalitný perforovaný doskový rošt na spevnenom kovovom ráme

- matrac nie je v cene, odporúčame pružinovou 21.01.1137.00

- LED osvětlení, zvukový efekt, stylové nálepky

- štýlové a súčasne funkčné zvýšené bočnice pre bezpečný spánok menších detí

- odporúčame tiež doplniť o prehoz na posteľ BiSpread a obliečky BiConcept

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská posteľ auto pre chlapcov aj dievčatá biela BiTurbo


Rýchle autá a pretekanie nemusí byť snom len chalanov. Preto nás rodičia neprekvapí, že aj naša malá dcérka sadá oteckovi na kolenách niekde na bezpečnom a veľkom parkovisku a točí volantom pri pomalej jazde našim autom. Verím páni, že nie som jediný, kto má túto skúsenosť. A čo potom riadiť svoje vlastné auto! Aj takéto želanie je splniteľné. Detská posteľ auto v bielom prevedení splní sen každej dievčatá aj chlapca. Verte, že takáto detská posteľ bude stredobodom pozornosti každá narodeninovej párty Vašich najmenších.

Detská biela posteľ v tvare auta BiTurbo je spojením elegancie a športového dizajnu. Detská posteľ v bielom prevedení je vhodná prakticky do každého interiéru. Funkčné svetelné a zvukové efekty ovládané diaľkovým ovládačom, ktorý je súčasťou tejto detskej auto postieľky dodajú naozajstný športový zážitok pri hre Vašich ratolestí.

Funkčnosť, bezpečnosť a kvalita musí byť obzvlášť u detského nábytku na prvom mieste. Preto je detská auto postieľka BiTurbo vyrábaná v súlade s najprísnejšími normami pre bezpečnosť a kvalitu nemeckej agentúry LGA. Dôkazom toho je aj päťročná záruka na výrobok a certifikát GS. Jedným z mnohých bezpečnostných prvkov sú aj bočné "okná", ktoré sú vyrobené z dymového plexiskla odolného proti roztrieštenie. Tieto vytvoria zábranu proti pádu z postele počas spánku. Detská posteľ auto je tak vhodná aj pre tých najmenších.

Detská posteľ v tvare auta nemusí zostať jedniným prvkom v detskej izbe. Krásne prostredie pre hry a odpočinok Vašich detí vytvoríte kompletným zariadením detským nábytkom z radu Champion Racer alebo White.

Dodatočné parametre

Kategória: Detská posteľ auto
Šírka: 225 cm
Výška: 66 cm
Hĺbka: 126 cm
Materiál: kostra: MDF ; tvarované časti: termoplast (PS)
Záruka: 5 rokov
Pohlavie: chlapci a dievčatá
Nosnosť: 100 kg
Katalogové číslo: 20.02.1336.00