Detská komoda pumpa Champion Racer

Kód: 20.35.1201.00
Výpredaj Zľavová akcia
Značka: Cilek
499 € –28 % 359 €

Nová kolekcia detského nábytku Champion Racer.

- originály dizajn

- veľký úložný priestor

POSLEDNÉ 2 KUSY Z PREDAJNE !!

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská komoda pre chlapca

Detská komoda v tvare benzínové pumpy je súčasťou nádherného konceptu detskej izby Champion Racer. Táto rada detského nábytku je navrhnutá v štýle závodných áut. Obsahuje detské postele v tvare áut v rôznych dizajnoch a farebnom prevedení, detské skrine evokujúca vjazd do garáže, detský písací stôl s prvkami kokpitu pretekárskeho auta a výhľadom na závodnú dráhu a celý rad ďalších prvkov do detskej izby. Kombinácia červenej farby a odtieňa antracit zdôrazní pretekársky vzhľad detskej izby.

Komoda do detskej izby pre chlapcov so štyrmi vnútri rozdelenými zásuvkami, vrchným úložným priestorom s dvierkami a otvorenými policami v strednej časti poskytne dostatok priestoru na uloženie drobného ošatenie, kníh, školských pomôcok i hračiek. Zásuvky sú opatrené tichými dojazdy. Detská komoda zo série Champion Racer sa tak stane nielen veľmi funkčným prvkom v detskej izbe, ale poskytne zároveň priestor pre hry Vašich malých pretekárov.

Komoda pre chlapca je vyrobená v súlade s najprísnejšími kritériami pre bezpečnosť a kvalitu. Dôkazom je certifikát GS a 5-ročná záruka na výrobok.

Dodatočné parametre

Kategória: Detská izba pre chlapca Champion Racer
Šírka: 78,5 cm
Výška: 155 cm
Hĺbka: 42,3 cm
Materiál: MDF, tvarované části: termoplast (PS)
Záruka: 5 rokov
Pohlavie: chlapci
Katalogové číslo: 20.35.1201.00

Champion Racer